Savaitgalio varžybos pažymėtos šilutiškių pergalėmis

2018-10-19, Sergėjus Gvildys

Pirmąją sezono pergalę penktadienį sirgaliams padovanojo krepšinio komanda „Šilutė“. Ji namų aikštelėje įveikė Kauno KTU ekipą. O šeštadienį išvykoje pranoko Gargždų SC komandą.

Penktadienio vakarą ištikimi žiūrovai ir prisiekę krepšinio fanai buvo pamaloninti įspūdingomis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėmis, paženklintomis šeimininkų efektingais dėjimais į krepšį. Jos prasidėjo L. Eglinsko treniruojamos krepšinio kariaunos spurtu prieš Kauno KTU krepšininkus – 7:1. Antrajame kėlinuke šilutiškiai apsukų nemažino ir pirmąją rungtynių dalį laimėjo 33:25. Neblogai į žaidimą įsiliejo ir komandos naujokas Trevoras Hilas. Jis pirmose rungtynėse už „Šilutę“ komandai pelnė 9 taškus. Nors pirmosiomis savo žaidimo minutėmis už „Šilutę“ jis nesusitvarkė su jauduliu ir keletą kartų suklydo, tačiau tolimesniu kovingumu, atletiškasis legionierius įrodinėjo, jog gali sunkiu momentu padėti komandai. Mantas Šerkšnas Nr. 19 (18 pelnytų taškų, iš jų 5 tritaškiai) ir Evaldas Džiaugys Nr. 12 (17 tšk. ir 4 atk. kam.)  dar kartą visiems parodė, kas yra komandos lyderiai. Jie ir vedė komandą į pirmąją sezono pergalę. Kauno KTU krito pamario tvirtovėje rezultatu 67:73. Prie „Šilutės“ pergalės taip pat prisidėjo A. Globys Nr. 11 ( 9 tšk. ir 8 atk.kam.), Paulius Gvazdaitis Nr. 18, pelnęs 6 taškus. Po varžybų komandos treneris Kęstutis Mačijauskas atkreipė dėmesį į gerėjantį komandinį žaidimą. Tačiau liko nepatenkintas žaidėjų  klaidomis. Šeštadienį krepšininkai žaidė išvykoje su Gargždų SC komanda. Pastaroji debiutavo NKL pergalingai ir prieš varžybas su šilutiškiais turėjo dvi pergales. Rungtynės svečiuose vyko banguotai. Pirmąjį kėlinuką laimėjo šilutiškiai 23:16. O antrajame kėlinuke pranašesni buvo aikštės šeimininkai 31:13. Trečiajame šilutiškiams teko besivejančių vaidmuo. Reikia pripažinti, kad tai dalinai padaryti pavyko – atlošti 6 taškai. Paskutinės 10 minučių buvo lemiamos abiem komandoms. Geriau šią atkarpą žaidė  L. Eglinsko auklėtiniai ir rungtynes laimėjo rezultatu 82:73. „Šilutės“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Trevoras Hillas. Jis pelnė  19 taškų (6 atk. kam., 5 rez. perd.). Taip pat rezultatyviai sužaidė ir komandos kapitonas Evaldas Džiaugys Nr. 12, jo kraityje 15 taškų, Mantas Šerkšnas pelnė 13 taškų, Paulius Gvaizdaitis - 11 (6 atk. kam., 2 bl.), Andrius Gaidys (7 atk. kam.) ir Andrius Globys (8 atk. kam.) - po 8 taškus.