Universaliai pasirodęs B. Sanfordas padėjo „Šilutei“ pratęsti pergalių seriją

2019-01-19

Pagrindinėse statistikos grafose spindėjęs Byronas Sanfordas vedė „Šilutės“ (15-13) komandą į ketvirtąją pergalę paeiliui. Laimono Eglinsko treniruojamas klubas namuose 96:86 (22:18, 27:25, 21:20, 26:23) susitvarkė su „Telšių“ (16-11) krepšininkais ir užsitikrino vietą tarp pirmojo aštuonetuko prieš antrąjį čempionato etapą, kai komandos bus padalintos į dvi grupes.

B. Sanfordas per 31 minutę pelnė 21 tašką (6/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/6 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, išprovokavo 3 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Ovidijui Kaminskiui pataikius abi baudas, „Telšių“ komandos deficitas siekė tik du taškus – 79:81. Kitoje atakoje B. Sanfordas prametė dvitaškį, bet telšiškiai neatsikovojo kamuolio gynyboje. Iš toli krepšį atakavęs Mantas Šerkšnas realizavo tris baudas, paskui Paulius Gvazdaitis pridėjo du taškus ir šeimininkai atitrūko – 86:79.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Viliaus Pociaus taikli bauda apmažino Telšių klubo deficitą – 82:86, tačiau tuoj pat praleido M. Šerkšno tolimo metimą – 89:82. Likus žaisti 16 sekundžių, B. Sanfordas realizavo savo antrą tritaškį ir padėjo tašką rungtynėse – 94:86.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 21 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 19, Jeffery Perkinsas 13 (7 atk. kam.), Paulius Gvazdaitis 10.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus (10 atk. kam.) ir Vilius Pocius – po 18, Juozas Balčiūnas 14, Laurynas Kaveckis 10.