Sezonas baigėsi neįveikus aštunfinalio barjero

2019-03-30, Sergėjus GVILDYS
Šilutės sirgaliai buvo vieni aktyviausių visoje lygoje. S. Gvildžio nuotr.
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujanti Šilutės „Šilutė“ pralaimėjo lemiamas aštunfinalio serijos varžybas. Šiuo pralaimėjimu ir pasibaigė krepšinio sezonas pamario ekipai.

Lemiamose aštunfinalio serijos varžybose L. Eglinsko „kariauna“ stojo į kovą prieš R. Grigo vadovaujamą Jonavos „Sintek-Jonava“. Sausakimšoje Vydūno gimnazijos sporto salėje susirinko ne tik „Šilutės“ sirgaliai. Atvyko grupė fanų, pasidabinusių „Jonavos-Sintek“ atributika. Įtemptose ir permainingose rungtynėse nugalėjo svečiai 85:81 (23:21, 12:20, 29:18, 21:22). Jie sudaužė pamariškių viltis kovoti dėl patekimo į išsvajotąjį finalo ketvirtį. Pirmojoje varžybų pusėje geriau tvarkėsi L. Eglinsko auklėtiniai. Jie į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 41:35. Tačiau antroji rungtynių dalis šilutiškiams susiklostė nesėkmingai. Trečiajame ketvirtyje spurtavusi „Jonava-Sintek“ išsiveržė į priekį 64:59. Ketvirtajame kėlinyje vyko lygi ir atkakli kova. Mačo likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Deja, jos sėkmingesnės buvo svečiams. Šilutės gretose blizgėjo legionierius Jeffery Perkins IV. Jo sąskaitoje - 19 taškų. Komandos kapitonas Evaldas Džiaugys įmetė 15, o Mantas Šerkšnas pridėjo 14 taškų. Nors šilutiškiai geriau pataikė metimus, tačiau pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių. Svečių gretose nesustabdomas buvo Augustinas Jankaitis, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 16 kamuolių. Neįveikus Jonavos komandos aštunfinalio serijoje, Laimono Eglinsko auklėtiniams šis sezonas pasibaigė.