Intrigą lemiamomis minutėmis sukūrusi „Šilutė" neperlipo pergalės barjero

2015-01-27, ,,Šilokarčemos" informacija
Naujausiu VšĮ „Šilutės sportas
Naujausiu VšĮ „Šilutės sportas" pirkiniu tapo tvirtai sudėtas 189 cm ūgio gynėjas iš JAV Bryce Emanuel Cartwright (Nr. 4).
Šilutės „Šilutė" krepšininkai antrajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) etape ir toliau žygiuoja be pergalių (10/19). Šįkart namų aikštėje Petro Joniko auklėtiniams pritrūko tik mažos sėkmės. Po atkaklios kovos 75:76 (20:29; 24:11; 15:16; 16:20) šilutiškiai savo aikštėje turėjo pripažinti „Vilniaus" (7/20) ekipos vieno taško pranašumą.

„Šilutėje" šį sezoną – jau  trečias legionierius

Šilutės „Šilutė" stiprinasi. Dar vienas legionierius atvyko į pamarį. Naujausiu VšĮ „Šilutės sportas“ pirkiniu tapo tvirtai sudėtas 189 cm ūgio gynėjas iš JAV  Bryce Emanuel Cartwright. Žaidėjas praėjusį sezoną atstovavo Kosovo klubui, o tėvynėje rungtyniavo NCAA čempionate.

Penktadienį išvykoje su NKL autsaidere Kauno „Jazz-Diremta" ekipa šilutiškiai pagaliau iškovojo pergalę.  Po atkaklios kovos šeimininkams teko pripažinti svečių  pergalę 77:56 (13:22; 12:16; 15:24; 16:15). Pamariškiams tai – pergalė po  virtinės pralaimėjimų. Ir tai dešimtoji šilutiškių pergalė per 28 sužaistas  rungtynes.

Prasidėjus ketvirtam kėlinukui „Šilutė" turėjo 22 taškų pranašumą (62:40) ir nebeleido šeimininkams spurtuoti taip, kad šį taškų deficitą sumažintų. Nors 10-ies minučių atkarpą kauniečiai laimėjo (16:15), tačiau  šilutiškiams su kaupu pergalei užteko sukrautų  taškų kraičio per praėjusius kėlinukus.

Rezultatyviausiai tądien sužaidė Evaldas Šaulys, pelnęs 16 taškų, Edvinas Alundaris ir Domininkas Matutis pridėjo po 14 taškų.

Graudus pralaimėjimas namuose

Sudėtingą ir retą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Vilniaus“ (7-20) klubas, kuris išvykoje į pamarį  76:75 (20:29, 24:11, 15:16, 16:20) įveikė ir atėmė pergalę iš  „Šilutės“ (10-19).

Pergalingu sostinės ekipai tapo Augusto Šuliausko tolimas metimas, pataikytas iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei. Po jo „Vilnius“ įsiveržė į priekį 76:73.

Likus žaisti minutę Edgaras Sosnovskis dvitaškiu sumažino skirtumą (75:76), o paskutinės minutės metu šeimininkai turėjo dar tris galimybes persverti rezultatą, tačiau nė viena iš jų nepasinaudojo ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

„Šilutė“: Evaldas Šaulys – 21, Edvinas Alunderis – 18, Kostas Jonuška – 12, Bryce‘as Cartwrightas ir Edgaras Sosnovskis – po 8.

Naujausiu VšĮ „Šilutės sportasRezultatyviausias tiek išvykoje, tiek namų rungtynėse – Evaldas Šaulys (Nr. 5).Į „Šilutę