Dažniausios klaidos pakuojant siuntas

2019-09-09, Pranešimas spaudai

Vis labiau populiarėjanti internetinė prekyba skatina pirkėjus apsipirkti nuotoliniu būdu, ir toks sprendimas turi tikrai nemažai privalumų. Užsisakyti dominančių prekių galima bet kuriuo paros metu, o tuomet belieka tik palaukti, kada siunta pasieks gavėją. Visada norima, kad siuntos turinys atitiktų lūkesčius, todėl siuntėjui svarbu pasirūpinti, kad prekės saugiai pasiektų pirkėją. Taigi, tam turi būti pasirenkamos tinkamos pakavimo medžiagos, kurios būtų pritaikytos tam tikrų daiktų siuntimui. Deja, neretais atvejais pasitaiko įvairių klaidų pakuojant siuntas, todėl apžvelkime dažniausiai pasitaikančias.

Klaida nr.1: netinkamas dužių daiktų pakavimas

Jei siunčiami indai ar kitui lengvai pažeidžiami daiktai, svarbiausia juos apsaugoti nuo galimų pažeidimų. Nors populiariausiu pasirinkimu šiandien tampa burbuliniai vokai, tačiau jie neužtikrins pakankamos  apsaugos. Geriausia rinktis tokias medžiagas, kurios būtų pakankamai amortizuojančios: tai gali būti specialios oro pagalvėlės tam tikri specialūs paminkštinimai, kurie padėtų atlaikyti galimus smūgius kelionės metu. Taip pat ant tokių siuntų svarbu užklijuoti specialius lipdukus, įspėjančius apie daiktų dužumą.

Klaida nr. 2: pernelyg didelė pakuotė

Siuntėjams visada rekomenduojama turėti pakankamą kiekį įvairaus dydžio dėžių ir vokų, nes siunčiami daiktai turi būti pakuojami į optimalaus dydžio pakavimo medžiagas. Tuo atveju, jei bus pasirenkama pernelyg didelė kartoninė dėžė, į  ją įdėti daiktai gali slidinėti, todėl gali nepavykti išvengti siunčiamų daiktų pažeidimų.

Klaida nr. 3: lengvai pažeidžiama pakuotė

Siuntoms kartais tenka nukeliauti tikrai nemažus atstumus, kol galiausiai pasiekiamas gavėjas. Taigi, pakavimo medžiaga turi būti pakankamai tvirta. Jei abejojate, ar siunta tikrai saugiai pasieks gavėją, voką ar pakavimo dėžę sustiprinkite lipnia juosta. Pastaruoju metu vis dažnesniu pasirinkimu tampa lipni juosta su įmonės logotipu – tai gali pasitarnauti ir kaip reklaminė priemonė. Taip pat lipni juosta su logotipu gali padėti apsaugoti nuo siuntos perpakavimo (deja, kartais siuntų tarnybose pasitaiko ir nesąžiningų darbuotojų).

Klaida nr. 4: nepakankamas skysčių sandarumas

Jei siunčiami tam tikri skysčiai (kosmetikos priemonės, įvairi buitinė chemija, ir t.t.), svarbu užtikrinti, kad kelionės metu skysčiai neišsilietų. Taigi, skysčių buteliukai turi būti pakankamai sandarūs. Geriausia rinktis lipnią juostą, kuria būtų galima užsandarinti siunčiamus skysčius (ją rekomenduojama klijuoti toje vietoje, kurioje atidaromas buteliukas). Taip pat svarbu pasirūpinti, kad nebūtų pažeidžiamas pats buteliukas – galima naudoti oro pagalvėles arba burbulines plėveles.

Klaida nr. 5: netvirtai klijuojamas adresas

Vis rečiau gavėjo adresas yra rašomas ranka – siuntėjai dažnai nusprendžia rinktis lipdukus, kurie klijuojami ant siuntos dėžės ar voko. Paprastai šie lipdukai labai gerai sukimba su dėžių paviršiumi, tačiau tuomet, jei pakavimui naudojami kurjeriniai vokai, svarbu įsitikinti, kad lipdukas bus pakankamai lipnus, ir kelionės metu nenukris. Deja, dėl tokios apmaudžios klaidos siunta paprasčiausiai gali nepasiekti gavėjo.

Klaida nr. 6: netinkamas aštrių daiktų pakavimas

Jei siunčiami tam tikri aštrūs daiktai – žirklės, peiliai, ir t.t., svarbu pasirūpinti, kad jie nepažeistų šalia esančių daiktų ir siuntos pakuotės. Aštrius daiktus palanku apvynioti specialia plėvele, kuri padės išvengti įvairių pažeidimų. Šalia esančius daiktus taip pat patartina apsaugoti papildomai – tam taip pat galite rinktis plėvelę.

Visos šios klaidos neretai tampa siuntos turinio pažeidimų priežastimi, o to tikrai norėtųsi išvengti. Jei siunta bus supakuota tinkamai, tokiu atveju galėsite būti visiškai ramūs, kad ji saugiai pasieks gavėją. Taigi, pasirūpinkite pakavimo medžiagomis, kurios galėtų užtikrinti sklandžią siunčiamų daiktų kelionę – juk kiekvienas pirkėjas tikisi, kad gaus nepažeistus užsakytus daiktus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!