Dziudo atstovai į namus veža aukso medalius

2015-02-03, „Šilokarčemos" informacija
Kėdainiuose atvirame  Lietuvos dziudo čempionate  Edvardas Sagalec svorio kategorijoje iki 60 kg tapo čempionu ir pasipuošė aukso medaliu.
Kėdainiuose atvirame Lietuvos dziudo čempionate Edvardas Sagalec svorio kategorijoje iki 60 kg tapo čempionu ir pasipuošė aukso medaliu.
Per paskutinius du savaitgalius Šilutės SM dziudo atstovai dalyvavo varžybose ir Lietuvoje, ir už jos ribų. Rygoje vykusiame čempionate iškovotas auksas.

Sausio 25 dieną  Latvijos sostinėje Rygoje vyko atviras U-21 dziudo čempionatas. Jame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Justas Pauparis ir Arnas Šikšnius po pirmų pralaimėtų kovų pasitraukė iš čempionato. Mantas Juknius svorio kategorijoje iki 60 kg laimėjo du susitikimus, kovojant dėl patekimo į finalą patyrė raktikaulio traumą ir nebegalėjo kovoti dėl medalio. Jis  liko septintas. Svorio kategorijoje iki 60 kg niekas negalėjo pasipriešinti Edvardui Sagalec, jis tapo šios svorio kategorijos nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 55 kg antrą vietą užėmė Ernestas Sagalec, finale nusileidęs sportininkui iš Jalgavos (Latvija).

Sausio 30–31 dienomis Kėdainiuose vyko atviras U-16 ir  U-18 Lietuvos dziudo čempionatas. Pirmą dieną kovojo jaunučių grupės sportininkai.  Edvardas  Sagalec  svorio kategorijoje iki 60 kg tapo čempionu, finale įveikęs vilnietį D. Ragožą. Šioje svorio kategorijoje trečią vietą iškovojo Rokas Šadzevičius. Svorio kategorijoje iki 66 kg trečią vietą iškovojo Dominykas Šatkus. Antrą čempionato dieną sportininkai kovojo jaunių amžiaus grupėje. Pastarojoje dvi kovas laimėjęs ir dvi pralaimėjęs septintas liko Arnas Šikšnius, o kiti po pirmų pralaimėtų kovų iš čempionato pasitraukė.