A. Gaidžio vedama „Šilutė“ neturėjo vargo su „Lūšimi“

2020-01-17
G. Šiupario nuotr.
Lengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė „Šilutės“ (19-8) krepšininkai, kurie namuose 81:62 (20:15, 15:11, 26:19, 20:17) nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (7-20) ekipą.

Šilutiškiai palengva tolo visų rungtynių metu – po dviejų kėlinių turėjo 9 taškų persvarą (35:26), po trijų ketvirčių buvo priekyje 16 taškų (61:45), o rungtynes užbaigė turėdami 19 taškų pranašumą.

„Lūšis“ klydo dvigubai daugiau nei tai darė „Šilutė“ – Šilalės komanda kamuolį prarado 23 sykius, kai šilutiškiai 11 kartų.

„Šilutės“ komandoje įspūdingą naudingumą pademonstravo Andrius Gaidys, kuris per 34 minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud. met.), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 8 ir atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, tačiau pats sykį pažeidė taisykles, penkis kartus suklydo bei surinko 38 efektyvumo balus.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas (6 atk. kam.) ir Andrius Gaidys (12 rez. perd., 8 per. kam., 8 išprov. praž., 7 atk. kam., 38 naud. bal.) po 17, Omaras Alstonas 16 (11 atk. kam.), Ernestas Sederevičius 12 (10 atk. kam.), Linas Lekavičius 10 (6 rez. perd.).

„Lūšis“: Mindaugas Čepauskas 13, Eimantas Žilius 12 (7 atk. kam.), Deividas Kumelis 11 (6 rez. perd.), ..., Valdas Undraitis 6 (9 atk. kam.).