2015-02-10, „Šilokarčemos" informacija
Iš šešių komandų lygoje „Pamarys
Iš šešių komandų lygoje „Pamarys" užima IV vietą tarp 6 komandų.
Lietuvos moterų krepšinio „A“ lyga išrinko ir paskelbė naudingiausias sausio mėnesio krepšininkes. Džiugu paminėti, kad žaidėjų penketuką vainikuoja „Pamario" komandai atstovaujanti šilutiškė.

„B“ pogrupio žaidėja,  182 cm ūgio gynėja pamariškė Viktorija Vaitkutė – geriausia LMK „A“ lygos sausio mėnesio žaidėja. Užtikrintas gynėjos žaidimas komandai padėjo iškovoti 2 pergales iš tiek pat galimų. 50 procentų pataikymas iš visų aikštės pozicijų ir dvigubas dublis suteikė garbę krepšininkei vadintis naudingiausiąja sausio mėnesio LMK „A“ lygos žaidėja. Per 39 aikštėje praleistas minutes ji rinko 29 taškus, atkovojo 11,5 kamuolio ir išprovokuodavo 5 pražangas. Naudingumo balas – 37.

Rekordinis taškų skaičius į varžovių krepšį – net 104

Šilutės moterų krepšinio klubas „Pamarys“ žaidžia Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygoje „B“ pogrupyje. Iš šešių komandų mūsiškės užima IV vietą: sužaidė 8 rungtynes, turi 4 pergales ir 4 pralaimėjimus. Paskutinėse dvejose rungtynėse šilutiškės patyrė ir pergalės skonį, ir pralaimėjimo kartėlį.

Marijampolėje vykusių varžybų baigtis nustebino ir pačias šilutiškes. Mūsiškės į varžovių krepšį sumetė net 104 taškus, o varžovėms leido pelnyti vos 33. Po  stulbinančios pergalės kitas „Pamario“ komandos susitikimas su kita Marijampolės komanda „Kolegija - Sūduvis“ nebuvo toks lengvas. Jau nuo pirmųjų rungtynių sekundžių aikštėje užvirė nuožmi kova, o dominuojant gynybiniam krepšiniui nė vienai ekipai nepavyko atsiplėšti. Po pirmųjų 10 minučių rungtynių rezultatas buvo lygus 15:15.

Deja, po ilgosios pertraukos marijampolietės į aikštę sugrįžo su kur kas didesniu užsidegimu ir noru laimėti. Jos sustabdė „Pamario“ krepšininkių puolimą, o pačios tuo metu gana sėkmingai atakavo mūsiškių krepšį. Pasibaigus ketvirtajam kėliniui švieslentė  rodė 46:62 ir Šilutės „Pamario" ekipos krepšininkių pralaimėjimą.

Viktorija Vaitkutė – geriausia LMK „A“ lygos sausio mėnesio žaidėja. Iš šešių komandų lygoje „Pamarys