Pasiilgusiems savo kaimynų – proga apie tai prisipažinti garsiai

2020-05-31, Bendrovės „Mano BŪSTAS“ informacija

Gegužės 29-ąją minima Europos kaimynų diena – puiki proga gyvenantiems šalia priminti, kad jų pasiilgome. Šiemet įmonė „Mano BŪSTAS“ kviečia ne tik garsiai skelbti savo jausmus, bet ir laimėti nešiojamą šaldytuvą, pilną ledų, ir sau, ir kaimynui.

„Draugiška bendruomenės parama, artimas ryšys su kaimynais yra bene pirmoji pagalba ištikus bėdai. Karantino metu dažnas pradėjo jaustis izoliuotas ir pamirštas, todėl dabar kiekviena mūsų dėmesio apraiška ypač svarbi. Kviečiame visus Lietuvos kaimynus garsiai priminti apie save visiems, kurie gyvena šalia, kurių pasiilgome. Artėjanti kaimynų diena – geriausias pretekstas tai padaryti“, – sakė įmonės „Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys.

„Mano BŪSTAS“ kviečia filmuoti video arba daryti nuotrauką, kurioje matytųsi nuotolinis sveikinimas kaimynui. Šiame nuotaikingame konkurse dalyvaus visi, gegužės 21-31dienomis įkėlę sveikinimą į savo socialinius tinklus ir pažymėję jį kodiniu prisipažinimu: #AšTavęsPasiilgau.

Birželio 1-ą dieną burtų keliu paaiškės vienas laimingasis, savo socialiniame tinkle pasidalinęs sveikinimu, pažymėtu #AšTavęsPasiilgau. Jis sau ir savo kaimynui laimės po nešiojamą šaldytuvą, pilną ledų.

„Myliu“, – savo balkone uždainavo žinomas Lietuvos muzikantas Jurgis Didžiulis. Pritardamas gitara, atlikėjas pirmasis sukūrė savo kaimynams skirtą video siužetą.

Nuo 1999 metų, kai Europos kaimynų diena buvo pirmą kartą paminėta Paryžiuje, paskutinis gegužės penktadienis yra skiriamas kaimynų bendravimui skatinti. „Mano BŪSTAS“ šią šventę kviečia švęsti jau keletą metų iš eilės.

Bendrovė kasmet kuria ir pasiūlo vis naujų progų draugauti kaimynams.

2016, 2017 ir 2018 metais įmonė organizavo analogų Lietuvoje neturinčius „Metų kaimynų rinkimus“. Juose buvo pagerbti aktyvūs ir bendruomeniški kaimynai, kurie negailėdami laiko puoselėja savo aplinką, prižiūri gėlynus, rūpinasi namo gerove.

2015 ir 2016 metais „Mano BŪSTAS“ organizavo rinkimus, kurių metu buvo renkami gražiausi Lietuvos balkonai ir daugiabučių namų gėlynai.


Straipsnio komentarai

..2020-05-31
negalima daryti klaidos su ostapininkų kabinamais makaronais, nes šita kabinetinė kalba ir naudojama kad kabinti jus į sunumeruotų kabinetų kabyklas, tam kad kabėtumėte kažkokiose kilpose. Nepamirškit kad kryžiuočiai kariauja taip kur jie "visualiai" savo priešus "myli", neakivaizdžiai juos burnodami savo "maldose". Tas "didžiulis" tai visiškai nežinomas kaip lietuvos muzikantas. Tai jugi ne pavardė. Taip kaip "genys" yra ne pavardė. Kažkokie lotyniškų amerikų indėnai, kurie yra perkirtę rubikonus. Sunku pasakyti ką reiškia tos žodyninės pavardės. Gal jie pavardes "atsikelia" kaip žemes per laznbėrio žemių reformą. Nu išlenda kiborgas iš po žemių ir kadangi visas pasaulis yra roma tai ir elgiasi kaip romėnų tabore. Pavardė tai tik kažkokia inteligentų bendruomenės pseudonimas - stribinė klička. Tad su pavardėmis ir yra pakankamai didelė didžiulinė klaida padaryta. Tame ir esmė kad nežinosi kas čia per algoritmai. Ar čia "verčiama" prasmė ar "pritaikoma" fonetiškai skambantis žodis. Nu pvz "genys" tai gal ne paukštis kur kala, ar genų terapijos specas, bet gal nuo mafijozinės pavardės "Genovese", kuri savo ruožtu gal ir kilusi iš gegučių lizdų sostinės genevos.. Tame ir esmė su tuo didžiuliu yra didelės problemos. Kiek aš buvau pietų ar šiaurės amerikoje, ten apie jį niekas nebuvo girdėjęs iš viso. Niekas ten jo nepasigedo ir nepasiilgo. Ta pati situacija ir su jo "palydove". Kiek buvau brexitinėje imperijoje apie tokią "kaimynę" niekas nebuvo girdėjęs. Tai kas yra "mano būstininkų" kaimynai? Ko jie kišasi ne į savo reikalus? Komentaras patinka Komentaras nepatinka