Inkakliai ne tik šoko, dainavo, bet ir sportavo

2021-07-23, Audrius Urmulevičius
Šuolininkai į tolį. Zitos Urmulevičienės nuotr.
Inkaklių šventėje buvo ką veikti ir gausiems sporto mėgėjams, kurių geriausieji pelnė medalius bei prizus, o teisėjai ir varžybų dalyviai gardžiavosi saldžiais priziukais.

Tradicines futbolo rungtynes tarp Inkaklių ir Švėkšnos komandų rezultatu 2:1 laimėjo švėkšniškiai. O šuolio į tolį varžybose susirinko net 23 mėgėjai. Jų amžius – nuo šešerių iki šešiasdešimt šešerių metų. Tarp merginų nugalėjo švėkšniškė, šeštokė (dabar jau septintokė) Arūnė Bendžiūtė. Tarp vyrų, kurių buvo žymiai daugiau, nugalėjo dešimtokas (nuo rugsėjo vienuoliktokas) Vilius Liorencas, pasiekęs naują varžybų ir šuoliaduobės rekordą – 6,34 metro. Antras liko D. Kinčius – 6,14 m., trečias – R. Meilė – 5,65 m.

Bėgime apie Inkaklius dėl karšto oro susirinko tik 11 dalyvių. Jauniausias ir vyriausias bėgimo dalyviai Viljamas Baryšnikovas ir Bronius Venclovas, beje, abu šokinėję ir į tolį, sėkmingai įveikė distanciją. Nugalėtojais tapo A. Bendžiūtė ir E. Končius. Varžybų nugalėtojai, prizininkai apdovanoti medaliais, prizais, saldžiais gardumynais pamaloninti visi varžybų dalyviai, taip pat teisėjai.