Ėjo imčių su žemaičiais ir latviais

2021-10-27
Iš kairės: Ignas Klimanskis, čempionas Jonas Vyšniauskas, Tadas Kazlauskas ir Justas Vyšniauskas.
Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „Kumikata“ auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) spalio 16 dieną galynėjosi Plungėje su žemaičiais ir latviais. <t>Tarp mažiausių ir lengviausių čempiono vardą iškovojo Jonas Vyšniauskas, o prizininkais tapo dar trys šilutiškiai.

Tarptautiniame turnyre „Auksinis ruduo“ ant tatamių ėmėsi net 13 pamariškių. Svorio kategorijoje iki 29 kg Jonas Vyšniauskas nugalėjo visus varžovus ir tapo čempionu. Gerai ėmėsi ir Tadas Kazlauskas, laimėjęs sidabro medalį. Trečiąsias vietas užėmė Ignas Klimanskis ir Justas Vyšniauskas. Žingsnelio iki medalių pritrūko Siminui Vytuviui, Benui Kovyrcovui ir Juozui Leškiui – liko penkti. Treneris dėkingas auklėtinių tėvams, parėmusiems kelionę į Plungę.