Prienuose - sėkmingai

2022-04-14

Balandžio 2-ą Prienuose surengtame Lietuvos penkiolikmečių (U-15) ir aštuoniolikamečių (U-18) dziudo čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo penkis apdovanojimus.

Šilutės, kuri pripažinta Mažosios Lietuvos sostine, garbę gynė 14 Šilutės sporto mokyklos sportininkų. Ne visiems viskas pavyko, kaip planavo, bet iš tikrųjų pasirodyta gerai, medalius iškovojo penki pamariškiai. Tarp U-15 amžiaus grupės sunkiasvorių čempionu tapo šilutiškis Ignas Klimanskis (svorio kategorija iki 81 kg). Ignas techniškai atlieka kovos veiksmus, ankstesniame turnyre Tauragėje buvo išrinktas techniškiausiu dziudoistu.

Gerai kovojo ir savo amžiaus grupėse bei svorio kategorijose trečiąsias vietas užėmė Domas Plikšnys, Juozas Leškys, Benas Kovyrcovas ir Gabrielė Paleckytė, kuri į treniruotes atvyksta iš Stoniškių. Kitiems kažkiek pritrūko sportinės sekmės.