Inkakliuose šventinis sūkurys: šoko, dainavo, sportavo

2022-07-16, Zita Urmulevičienė

Šventinis rytas Inkakliuose prasidėjo tradicinėmis futbolo rungtynėmis tarp vietos ir Švėkšnos komandų, kurios kovojo dėl Švėkšnos seniūno Alfonso Šepučio įsteigtos taurės.

Jau 10 metų kaimynų komandos varžosi dėl seniūno taurės. Šįkart laimėjo inkakliškių komanda, atsilygindama už pernykštį pralaimėjimą.

Šuolio į tolį rungtyje jėgas išmėgino 18 dalyvių. Taures ir medalius laimėjo Arūnė Bendžiūtė (4,14 m) ir Deividas Dirgėla (5,68 m). Bėgime apie Inkaklių gyvenvietę startavo 12 bėgikų. Tarp merginų ištvermingiausia buvo Arūnė Bendžiūtė. Po jos finišavo Viltė Jušaitė ir Arijana Staponkutė. Tarp vyrų su šypsena pirmas atbėgo Ernestas Grevys, aplenkęs artimiausius konkurentus Roką Meilę ir Eimantą Končių.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, medaliais ir rėmėjų saldžiais priziukais, prizininkai – medaliais ir saldumynais, o teisėjai ir visi dalyviai pavaišinti saldainiais. Renginį lydėjo gera vasariška nuotaika.