Vidinė žmogaus energetika: ką svarbu žinoti?

2023-03-03, Pranešimas spaudai

Dauguma mano, kad sąmonė yra smegenų, valdančių galūnes ir pojūčius, produktas. Kaip Jums skamba tai, kad žmogaus sąmonė turi aukštesnio lygio energiją, kuri gali keisti ne tik kūną, bet ir jį supančią aplinką? Ir tokiu būdu nulemti žmonių likimus? Skamba neįtikėtinai, tiesa? Patyrinėkime, kaip žmogaus sąmonė ir jo energija yra susijusi. Itin susidomėjusiems siūlome gilinti žinias specialiai tam skirtomis knygomis. Jas rasite https://vaga.lt/ezoterika.

 

Placebo efektas

Turbūt esate girdėję apie placebo efektą. Pavyzdžiui, neveiksmingo gydymo ar intervencijos atveju tereikia įtikinti pacientą, kad tai gali pagerinti jo sveikatą ir pakeisti simptomus. Atliekant lyginamąjį tyrimą gydytojas pacientui suleidžia įprasto fiziologinio tirpalo. Tačiau jam pasako, kad ši injekcija yra tam tikras gydomasis vaistas. Dėl to pacientas pasijunta geriau. Lyg vartodamas tikrą vaistą.

Placebo efekto veiksmingumas dabar jau įrodytas medicinos srityje. Mokslininkai taip pat nustatė, kad kai kurie veiksniai, galintys turėti įtakos šiam reiškiniui, yra susiję su žmonių dvasia ir protu. Pavyzdžiui, optimistiški asmenys dažniau patiria teigiamą poveikį nei pesimistiškai nusiteikę žmonės. Pacientai, apsilankę pas gydytoją, kuriuo pasitiki, jaučia mažiau simptomų. Klinikinių tyrimų metu, kai tyrėjai dalyviams pasakydavo, kad jie miegojo ilgiau, nei iš tikrųjų, dalyviai geriau atlikdavo tiek kalbos, tiek skaičiavimo testus. Pakakdavo išgirsti, kad jie pakankamai išsimiegojo.

 

Sąmonės energijos lygis

Gydytojo David’o R. Hawkins’o ir kitų mokslininkų eksperimentų rezultatai rodo, kad kiekvieno žmogaus energijos lygį lemia jo įsitikinimai, motyvacija, elgesys ir dvasinė sfera. Asmens energijos lygis lemia viską jo gyvenime. Visi galiausiai būsime atsakingi už kiekvieną savo mintį, žodį ar veiksmą.

 

Gėda

Žemiausias energijos lygis yra gėda. Ji vos siekia 20 ir yra artima mirčiai. Žmonės jaučiasi labai nelaimingi. Pavyzdžiui, kai yra mušami ir barami, apgaudinėjami ir išjuokiami. Daugelis žmonių, būdami tokios būsenos, nusižudo. Dabar, kai gyvename kibernetinėje eroje, daugelis anonimiškai komentuodami nenutuokia, kokią rimtą žalą daro kitiems.

 

Kaltė

Toliau eina kaltės jausmas. Jo energijos lygis yra 30. Šio lygio žmonės turi gilų kaltės jausmą arba žino, kad yra padarę blogų dalykų. Tarkim, bėgantys žudikai, narkotikų baronai ir gangsteriai. Jie dažniausiai skleidžia pyktį į išorę.

 

Apatija

Po kaltės eina apatija. Jos energijos lygis yra 50. Šios būsenos žmonės nesirūpina nei savimi, nei kitais. Jų požiūris į pasaulį ir žmones beviltiškas. Tokie asmenys linksta į priklausomybes nuo narkotikų, alkoholio ir t. t.

Nuo šio lygio prasideda liūdesys (75), baimė (100), geismas (125), pyktis (150) ir išdidumas (175). Visi šie lygiai yra žemesni nei 200. Tai yra neigiama energija. Tai kenkia žmogaus organizmui ir daro jo gyvenimą nelaimingą.

 

Lemiamas viduriukas

Pasiekus 200 lygį sąmonėje įsivyrauja teigiama energija. Pirmoji yra drąsa (200), įskaitant atkaklumą, atsakomybės prisiėmimą ir pan. Tada atsiranda neutralumas (250). Toliau – noras (310), kai žmonės imasi iniciatyvos atlikti užduotis. Nebėra išdidūs ir užsispyrę. Jie geba matyti savo trūkumus ir tokiu būdu augti. Toliau – priėmimas (350). Ši būsena leidžia suteikti laimės kitiems. Daugelio sėkmingų verslininkų, politikų, taip pat iškilių visų gyvenimo sričių veikėjų sąmoningas energijos lygis svyruoja nuo 200 iki 350.

Po jų eina protas (400) ir vidinė meilė (500). Tokiame lygyje žmonės gali pasiekti didelių laimėjimų mokslo ar ideologijos pasaulyje. Sakoma, kad šiai grupei priklauso Albert Einstein, Isaac Newton ir kitos reikšmingos asmenybės. Pasaulyje yra mažai žmonių, kurie gali pasiekti 400-500 lygius.

 

Džiaugsmas

Kai žmogaus sąmonė pasiekia 540, jis jaučia ypatingą energiją. Tokio žmogaus energetinio lauko diapazone sergančių ar kenčiančių skausmas gali šiek tiek palengvėti. Kai asmuo pasieks ramybę (600), įgaus dar didesnę minčių ir gydymo energiją. Ji įgalina dar labiau rūpintis kitais.

 

Nušvitimas

Nušvitimas (700-1000) – tai istorijoje sukūrusių dvasines paradigmas, kuriomis seka kiekviena karta, energijos lygis. Vienas tokių asmenų – Motina Teresė. Vos jai įžengus į kambarį visus susirinkusiuosius užplūsdavo nepaaiškinamas laimės antplūdis. Jos pasirodymas priversdavo žmones pamiršti bet kokį nerimą ir apmaudą.

 

Kaip padidinti savo vidinės energijos lygį?

Žmogus, kurio energinis lygis žemesnis nei 200, yra žalingas aplinkiniams. Gebėjimas peršokti nuo žemesnio nei 200 iki aukštesnio nei 200 lygio yra didžiulis šuolis, galintis pakeisti žmogaus gyvenimą. Kaip tai padaryti?

 

Išsiugdykite meditacijos įprotį. Visi girdėjome apie meditacijos naudą. Bet kiek mūsų tuo užsiima? Jei sunku įterpti tai įtemptoje dienotvarkėje, ieškokite momentų, kai kažko laukiate. Pradėkite nuo poros gilių įkvėpimų ir stebėkite, kas vyksta aplink. Klausykitės balsų ir sekite aplinką. Neprisiriškite prie jokių vertinimų. Pagaukite nukrypstančias mintis ir, prireikus, sugrąžinkite jas į dabartį.

 

Susikurkite skaitymo įprotį. Per dieną skirkite bent 30 minučių skaitymui. Geriausia, kad rastumėte laiko iškart po pietų arba vakare. Tai laikas, kai greičiausiai nebūsite labai produktyvūs. Todėl tai puikus būdas praleisti jį naudingai.

 

Reflektuokite. Knieti patikrinti socialinius tinklus, tik pramerkus akis. Žinote, kad laukia netikėtos naujienos. Tačiau dar svarbiau žinoti, kas vyksta Jūsų viduje. Galite lygiai taip pat nustebti, kaip perskaitę įžymaus žmogaus įrašą. Mėgaudamiesi rytine kava užsirašykite tuo metu Jus užklumpančias mintis.

 

Vaikščiokite. Tai pradžia tiems, kurie sunkiai prisiverčia sportuoti arba teisinasi, kad neturi laiko. O išties tik neturi įsisenėjusio įpročio. Pradėkite nuo 20 minučių vaikščiojimo per dieną. Pavyzdžiui, vietoj važiavimo su automobiliu nueikite į parduotuvę pėsčiomis.

 

Nusnauskite dienos metu. Nepulkite taisytis dar vieno puodelio kavos! Verčiau raskite vietą, kurioje galėtumėte trumpai numigti. Tam pakaks 15 minučių. Ne daugiau. Peržengę šią ribą galite pasiekti REM miegą. Jį pertraukę kaip tik galite jaustis mieguistesni.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!