Mergaitės kai kur vis dar žaidžia krepšinį

2023-03-15, Zita URMULEVIČIENĖ
Iš kairės: D. Sūdžiūtė, D. Agintaitė, mokytoja D. Grevienė, A. Žąsytytė, E. Bendžiūtė – mažojo krepšinio komanda iškovojusi kelialapį į Lietuvos sporto žaidynių finalą.
Taip, kai kurios mergaitės mieliau renkasi šokį nei krepšinį, bet Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos auklėtinės, treniruojamos mokytojų Dainoros Grevienės ir Audriaus Urmulevičiaus, sėkmingai pasirodė Lietuvos mokyklų sporto žaidynių kaimo vietovių tarpzoninėse krepšinio (3x3) varžybose Raseiniuose: iškovojo kelialapį į finalinį etapą Druskininkuose.

Teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose švėkšniškės pelnė zoninėse varžybose Rietave. Šalies mokyklų sporto žaidynėse varžosi šešiolikamečiai (g. 2007 m.) bei jaunesni moksleiviai. Raseiniuose kovota labai atkakliai. „Saulės“ gimnazijos ekipa minimaliu skirtumu laimėjo prieš Tauragės rajono Žygaičių gimnazijos rinktinę – 6:5, įveikė Šilalės rajono Pajūrio S. Biržiškos gimnazijos komandą – 7:6 ir pralaimėjo Plungės rajono Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijos bendraamžėms – 2:6. Šiai komandai mūsų rajono atstovės buvo pralaimėjusios ir zoninėse varžybose. Įdomu tai, kad minimoje komandoje žaidžia 194 cm ūgio šeštokė, tad visoms jų varžovėms buvo sunku apsiginti po savo krepšiu.

Už Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mergaičių komandą žaidė aštuntokės Darija Sūdžiūtė, Deimantė Agintaitė, Adrija Žąsytytė ir šeštokė Eda Bendžiūtė. Dabar jų laukia finalas Druskininkuose, kur susirinks 6 stipriausios Lietuvos kaimo vietovių komandos. Sėkmės!