Septintoji pergalė

2023-06-07
Asociatyvi nuotrauka
Lietuvos futbolo II lygos pirmenybių 9-ojo turo rungtynes FK „Šilutė“ (treneris Gvidas Juška) gegužės 27 dieną žaidė Klaipėdoje su vietos futbolo mokyklos komanda (treneris Algimantas Briaunys). Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o po pertraukos mūsiškiai atakavo grėsmingiau ir iškovojo septintą pergalę. Po įvartį į klaipėdiečių vartus įmušė Laurynas Bauža ir komandos kapitonas Donatas Surblys, realizavęs 11 metrų baudinį.

Apylygės rungtynės. Taip apie jas atsiliepė šilutiškių treneris G. Juška. FK „Šilutė“ startinė sudėtis: V. Trefilov (Nr. 1), S. Juška (Nr. 10), G. Merkevičius (Nr. 19), R. Rusys (Nr. 23), A. Fiodorov (Nr. 2), K. Inta (Nr. 4), D. Lukošius (Nr. 9), D. Surblys (Nr. 22), T. Čeliauskas (Nr. 30), L. Bauža (Nr. 17) ir A. Lukošius (Nr. 15). Rungtynėms vadovavo teisėjas Arūnas Dievinas (Kretinga). Pirmoje rungtynių pusėje įvarčių neįmušta. 13-ą žaidimo minutę geltona kortelė buvo parodyta FK „Šilutė“ gynybos ramsčiui T. Čeliauskui. Antrojo kėlinio pradžioje geltoną kortelę užsidirbo ir aikštės šeimininkų futbolininkas E. Labžentis. Po pertraukos svečiai vejon išbėgo labiau susikaupę, o jauniesiems uostamiesčio žaidėjams, anot mūsų trenerio G. Juškos, to gal ir pritrūko. Klaipėdiečių treneris A. Briaunys žaidėjų keitimais bando stiprinti komandos žaidimą, bet ne kažką peša. 52-ą rungtynių minutę į priekį išsiveržia svečiai. Įvartį pelno L. Bauža – 0:1. Dar po 7 minučių rezultatas kyla iki 0:2 Šilutės komandos naudai. Epizodas įsimintinas. R. Rusys, suklaidinęs ir apžaidęs du varžovus, tiksliai perduoda kamuolį į baudos aikštelę puolėjui D. Lukošiui, kuris pargriaunamas. Skirtą 11 metrų baudinį taikliai muša komandos kapitonas D. Surblys – 0:2. Dar ne nokautas, laiko dar pakankamai ir aikštės šeimininkai sukrunta, bando taisyti padėtį. Pamariškių treneris G. Juška atlieka taktinius žaidėjų keitimus: A. Bagdonas (Nr. 12) keičia S. Jušką, E. Dedurkevičius (Nr. 28) išbėga aikštėn vietoje A. Lukošiaus, o 86-ą žaidimo minutę M. Lukas (Nr. 26) leidžia pailsėti R. Rusiui, gi N. Lukošius (Nr. 40) pakeičia D. Surblį. FK „Šilutė“ išsaugo pergalę.

Kiti 9-ojo turo rezultatai: FKS „Ukmergė“ – FK ‚Saned“ – 2:3, FK „Viltis“ – FK „Banga B“ – 1:3, FK „Tauras“ – FK „Atmosfera“ – 1:3, FM „Fortūna“ – FK „Dembava“ – 1:4, FK „Žalgiris C“ – FK „Sūduva B“ – 2:1, FK „dainava B“- - FC „Džiugas B“ – 5:1, FK „Hegelmann B“ – FK „Sveikata“ – 5:1.

Po 9 turų turnyrinės lentelės priekyje tebežygiuoja Gargždų FK „Banga B“ – 24 taškai. Į antrą vietą pirmą kartą pakilo Kauno r. FK „Hegelmann B“ – 21 tšk. Tiek pat taškų surinkusi FK „Šilutė“ užima trečią vietą, nes kauniečių komanda turi geresnį įmuštų-praleistų įvarčių santykį – 31:11 (+20). FK „Šilutė“ įmuštų-praleistų įvarčių santykis – 22:9 (+13). Ketvirtą vietą užima Mažeikių FK „Atmosfera“, surinkusi 19 tšk., penkta – Panevėžio FK „Dembava“ su 16 tšk., šešta – Marijampolės FK „Sūduva B“ su 16 tšk.

10-ojo turo rungtynes FK „Šilutė“ žais namuose birželio 3 dieną, 15 valandą, su Vilniaus FK „Viltis“ (16 vieta, 4 tšk.).