Klaipėdoje ant tatamių – daugiau nei 300 dziudo kovotojų

2023-10-12
Dziudo klubo „Kumikata“ ir ŠSM rinktinė sėkmingai kovojusi tarptautiniame turnyre Klaipėdoje.
Klaipėdoje rugsėjo 30 dieną surengtas stambus tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo daugiau nei 300 įvairaus amžiaus kovotojų iš Lietuvos ir Latvijos. Šilutės sporto mokyklos (ŠSM) ir dziudo klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) atstovų – 18. Apdovanojimus pelnė šeši šilutiškiai.

Šilutiškiai myli dziudo. Auklėtinių tėveliai remia, palaiko kiekvieną saviškių kelionę į turnyrus, pirmenybes. Taip buvo ir šį kartą. Tarp 18 šilutiškių kovotojų geriausiai sekėsi mažiausiųjų grupės berniukams. Sidabro medalius savo svorio kategorijose iškovojo Eljotas Zaremba ir Matėjus Pakalniškis, bronzos – Vakaris Kontrimas. Beje, Eljotas buvo pats jauniausias ir mažiausias varžybų kovotojas, įveikęs vyresnius varžovus.

Vyresniųjų grupėje į prizininkus prasiveržė Juozas Leškys, Benas Kovyrcovas ir Ignas Klimanskis. Jie užėmė trečiąsias vietas. Per žingsnį nuo medalių liko Saimonas Vytuvis ir Ignas Krilauskas. Gaila, jie pralaimėjo kovas dėl bronzos medalių ir šį kartą tenkinosi užėmę penktas vietas. Ką gi, konkurencija buvo neišpasakyta, visi dalyviai stengėsi parodyti, ką išmokę per treniruotes.

Kam nepasisekė, pasiseks kitą kartą. Tų kartų bus. Treneris R. Lukošius dėkingas auklėtinių tėvams už pagalbą.