Eljotas – pasaulio čempionas!

2023-10-13, „Šilokarčemos“ informacija

Praėjusį šeštadienį Šiauliuose surengtas tarptautinės Graplingo federacijos pasaulio čempionatas, į kurį atvyko sportininkai iš įvairių Europos šalių.

Kartu su Lietuvos sportininkais šiose varžybose dalyvavo apie 500 sportininkų, tarp kurių buvo ir pamario krašto auksinis berniukas Eljotas Zaremba. Eljotas buvo pats jauniausias (2017 metų gimimo) šių varžybų dalyvis. Jis varžėsi 2014 metų ir jaunesnių berniukų grupėje iki 25 kg kategorijoje Gi ir No Gi disciplinose.

No Gi disciplinoje E. Zaremba turėjo dvi kovas su lietuviu Artemijumi Blažoniu ir Estu Maksim Astafjev, abi dvikovas laimėjo skausmingu rankos laužimu. GI disciplinoje vaikui teko kovoti su Lietuvos sportininku Jogaila Kaubriu ir latviu Arviu Kligiu, taip pat laimėjo abi kovas skausmingu veiksmu.

Finalinė kova vyko su lietuviu Nedu Šilkausku, kuri taip pat buvo laimėta skausmingu rankos laužimu. Abiejose disciplinose E. Zaremba tapo pasaulio Graplingo čempionu. Primename, kad Eljotas yra įvairių Europos šalių, tokių kaip Šveicarijos, Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, Danijos, Airijos, Latvijos, Estijos, Austrijos, Brazilian Jiu-Jitsu čempionas, taip pat ir Jungtinių Arabų Emyratų bei Jungtinių Amerikos Valstijų čempionas.

Mažasis šilutiškis jau yra laimėjęs 121 kovą, tai įspūdingi skaičiai 6 metų berniukui.

Kitos E. Zarembos varžybos bus lapkričio 1-11 dienomis Jungtinių Arabų Emyratų mieste Abu Dabyje.