Iš Plungės – su čempionų titulais ir medaliais

2023-10-27
Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „KUMIKATA“ vaikų, jaunučių ir U-21 rinktinės, parvežusios iš Plungėje vykusio tarptautinio turnyro ir Lietuvos U-21 čempionato 3 čempionų titulus ir 11 kitokių apdovanojimų.
Spalio 14-15 dienomis Plungė laikinai tapo šalies dziudo sostine. Čia vyko tradicinis tarptautinis vaikų ir jaunučių turnyras „Auksinis ruduo“, o sekmadienį ant tatamių galynėjosi Lietuvos U-21 čempionato dalyviai. Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „KUMIKATA“ (treneris Rimvydas Lukošius) 26 atstovai per dvi dienas iškovojo 14 apdovanojimų. Čempionų titulus pelnė Benas Burba, Benas Kovyrcovas ir Gabrielė Paleckytė.

Šeštadienį Plungėje surengtas tradicinis tarptautinis dziudo turnyras „Auksinis ruduo“. Dalyvių – daugiau nei 300 iš Lietuvos ir Latvijos miestų. Iki pietų ant tatamių kovojo vaikai. Šilutiškių – net 19. Turime čempioną – Beną Burbą. Trečiąsias vietas užėmė Eljotas Zaremba, Danas Liutkus, Adrijus Golubovskis, Tumas Mosiejauskas ir Adas Aleskus.

Po pietų jėgas aškinosi jaunučių grupės sportininkai. Pergalių siekė 5 šilutiškiai. Čempiono vardą savo svorio kategorijoje pelnė Benas Kovyrcovas, antrą vietą užėmė Saimonas Vytuvis, trečiąsias – Jonas Kochtovas ir Ignas Krilauskas. Juozas Leškys, pralaimėjęs kovą dėl bronzos medalio, liko penktas.

Sekmadienį toje pačioje arenoje surengtas Lietuvos U-21 čempionatas. Šilutės atstovų – 7. Mergaičių grupėje, kaip ir tikėta, laukta nugalėjo Gabrielė Paleckytė, kuri Lietuvos suaugusiųjų čempionate Prienuose tarp sportininkių, sveriančių iki 63 kg, buvo laimėjusi bronzos medalį. Plungėje ji tapo čempione. Gerai pasirodė ir antras vietas užėmę Domas Plikšnys ir Uosis Knapkis, trečias liko Kajus Juknius. Kitiems dar teks palaukti savo šanso.