Šilutės ledo ritulininkai sezoną baigė pasipuošę bronzos medaliais

2015-03-31, „Šilokarčemos“ informacija
Šilutės ledo ritulio komanda – šiųmečių bronzos medalių savininkai „Žemaitijos ledo“ čempionate.
 Baigėsi Vakarų Lietuvos ledo ritulio pirmenybės „Žemaitijos ledas“. Šilutės ledo ritulininkai iškovojo trečiąją vietą. Mūsų miesto komanda tik vienu tašku atsiliko nuo Gargždų „Ledžingos“ komandos, iškovojusios antrąją vietą. Pirmenybių nugalėtojais antrus metus iš eilės tapo Mažeikių komanda „Smūgis“.

Spalio mėnesį startavęs  „Žemaitijos ledo” čempionatas vyko komandas suskirsčius į dvi grupes. Didžiosios taurės dalyviai: Gargždų „Ledžinga-2″, Klaipėdos „Baltija”, Klaipėdos HC „Klaipėda-1″, Kretingos „Grifai”, Plungės LRK. Dėl Mažosios  taurės varžėsi: Gargždų „Ledžinga”, Klaipėdos HC „Klaipėda-2″, Klaipėdos „Toras”, Mažeikių „Smūgis”, Plungės „Vanagai“, Šilutės „Šilutė”.

Praėjusį šeštadienį Šilutės „Šilutė" šiame čempionate sužaidė paskutines savo rungtynes, kuriose  susitiko su Plungės „Vanagais". Rungtynes pirmajame rate užtikrintai laimėjo „Šilutė" rezultatu 0:7. Tądien pirmosiomis rungtynių minutėmis aikštėje vyko įnirtinga kova. Abi komandos apsikeitė įvarčiais. Antrajame kėlinyje komandos taip pat sužaidė be įvarčių, nors plungiškiai turėjo  puikią progą, kai „Šilutė" liko žaisti trise. Trečiajame kėlinyje antrą kartą identišku įvarčiu pasižymėjo šilutiškis T. Semaška. Dar po poros minučių „Šilutė", po P. Šalajev įvarčio, jau laimėjo rezultatu 3:1. Po akimirkos plungiškis A. Zepčiukas įvarčiu pavertė Šilutės gynėjų klaidą 3:2. Trečio kėlinio pabaigoje plungiškiai metė visas jėgas rezultato išlyginimui ir likus vienai minutei pakeitė vartininką šeštu žaidėju. Vis dėlto laimė nusišypsojo šilutiškiui A. Jončui, kuris pasiuntė  ritulį jau į tuščius vartus. Galutinis rungtynių rezultatas 4:2. Šilutei tai buvo paskutiniosios rungtynės šiame sezone. Po laimėto susitikimo šilutiškiai, iškovoję tris taškus, pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą ir liko laukti rezultatų  iš žemiau esančių komandų tarpusavio rungtynių. Deja, paskutiniosios rungtynės Gargždų „Ledžingai" susiklostė sėkmingai ir „Šilutė" nukrito viena pozicija žemiau.

Šį sezoną Šilutės ledo ritulio klubo garbę gynė: E. Kravčenko (vartininkas), S. Česnulis (komandos vadovas), A. Jončas (komandos kapitonas), A. Gečas, R. Gečas, A. Gečas, A. Krompolcas, A. Jucys, P. Rudavičius, B. Popendikis, A. Kolpertas, T. Semaška, P. Šalajev,  R. Joknys, S. Jarošenko, E. Melnikov, S. Kervys, A. Boldyrevas.

Galutinė 2014–2015 m. Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ rikiuotė:  I v. – Mažeikių „Smūgis“, II v. – Gargždų „Ledžinga", III v. – Šilutės „Šilutė", IV v. – Klaipėdos HC „Klaipėda-2", V v. – Klaipėdos „Toras", VI v. – Plungės „Vanagai“.

Šilutiškiai ledo ritulio komandos žaidėjai P. Šalajev ir S. Jerošenko.Šilutės ledo ritulio komanda – šiųmečių bronzos medalių savininkai „Žemaitijos ledo“ čempionate.