Mažasis futbolas – Šilutės rajono komandų akistata

2023-12-08, Romualdas Danielius MAŽUTIS

Šiandien Šilutėje, Vilų g.13b sporto salėje, startuoja rajono mažojo futbolo pirmenybės, kuriose dalyvauja 4 komandos. Organizatorius – VšĮ „Šilutės sportas“ (direktorius Dainius Gricevičius, futbolo vadybininkas Romualdas Taršauskas).

Žiema suvarė futbolininkus į salę. Mažojo futbolo (5x5) turnyre jėgas išbandys FK „Šilutė“ jauniai (15-16 m.), „Veteranai“, Šilutės „Pamarys“ ir Rusnės „Žvejas“. Komandos futbolo gerbėjams pažįstamos. Lapkričio 18 dieną šios ekipos varžėsi Šilutės stadiono dirbtinės dangos aikštėje turnyre, skirtame Petro Rimkaus–Dėduko atminimui. Tuomet aštriausia konkurencija dėl nugalėtojo titulo vyko tarp Rusnės ir veteranų komandų. Tarpusavio rungtynes šios komandos baigė lygiosiomis – 1:1, o kitus varžovus skaudžiau apipešiojo. Rusniškiams pirmą vietą lėmė minimaliai geresnis įmuštų-praleistų įvarčių santykis 11:2 (+9), veteranai įmušė 9 įvarčius, praleido 1 (+8). Trečias liko „Pamarys“, aplenkęs FK „Šilutė“ jaunius. O kaip bus dabar, kai komandos susikaus salėje ir mažesnėmis sudėtimis. Aišku, vieni trokš revanšo, kiti – apginti titulus.

Mažojo futbolo turnyras vyks vieno rato sistema. Galima registruoti 12 žaidėjų. Bus žaidžiami du kėlinukai po 25 minutes. Turnyrą gruodžio 8 dieną, 18.30 val., atidarys FK „Šilutė“ jaunių ir Šilutės „Pamario“ rungtynės. 19.40 val. į aikštelę išbėgs Rusnės „Žvejas“ ir Šilutės „Veteranai“.

Antrojo rato rungtynės vyks gruodžio 12 dieną, trečiasis ratas – gruodžio 19 dieną. Rungtynių laikas nesikeičia. Beje, tvarkaraštis sutampa 100 procentų su lapkričio mėnesį praėjusio turnyro tvarkaraščiu, bet rungtynių rezultatai vargu ar pasikartos, tikrai bus kitokie. Kas taps salės futbolo karaliais, sužinosime po trečiojo rato rungtynių. Salės futbole bus mažiau bėgimo, bet daugiau žaidimo techniškų veiksmų, staigumo. Prizininkų laukia taurės, medaliai.