Dziudo kovotojų bičiulystė su kariūnais

2023-12-08
Iš kairės: Ignas Klimanskis, Uosis Knapkis, Juozas Leškys.
Panevėžyje surengtas tarptautinis dziudo turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Šilutės sporto mokyklos ir klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) atstovų – 5. Pamariškiai iškovojo 3 prizines vietas.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų, taip pat latviai. Atkaklių kovų netrūko. Tarp šilutiškių šauniausiai kovojo Uosis Knapkis (svorio kategorija iki 90 kg). Jis užėmė antrą vietą. Juozas Leškys ir Ignas Klimanskis pelnė bronzinius apdovanojimus. Po varžybų sportininkai bičiuliavosi su kariškiais, gavo progą apžiūrėti ir pačiupinėti jų ginklus, pasigardžiavo kareiviška koše. Šilutiškių kelionę į Panevėžį lapkričio 25 dieną parėmė Simas Knapkis. Už tai jam trenerio R. Lukošiaus padėka.