Kovojo pagirtinai

2024-02-15
A. Aučiutės nuotr.
Kėdainiuose vykusiame šalies rajonų jaunimo (17-18 m.) ir suaugusiųjų bokso čempionate šilutiškiai (treneriai Vincas Murauskas, Tomas Olberkis) pelnė 6 apdovanojimus. Anot V. Murausko, visi kovojo pagirtinai.

Kėdainių ringe kovojo vyrai ir moterys. Šilutės rinktinę sudarė sporto mokyklos ir bokso klubo „Kovotojas“ sportininkai. Gaila, dėl traumos negalėjo dalyvauti praėjusiųjų metų Lietuvos jaunių čempionė Enrika Miknevičiūtė, taip pat daugkartinė šalies čempionė Austėja Aučiutė. Į treniruočių salę sugrįžęs buvęs Lietuvos čempionas Robertas Jokulys (svorio kategorija iki 92 kg), vėl kantriai triūsia. Tarptautiniame D. Pozdniako vardo jaunimo turnyre Vilniuje Robertas yra nugalėjęs pasaulio čempionato prizininką. Kaip toliau jam seksis, parodys netolima ateitis.

Kėdainiuose jaunimo varžybose šilutiškiai laimėjo net tris čempionų titulus ir vieną antrą vietą. Merginų ringe pasižymėjo I gimnazijos moksleivės Augustė Vaičiūnaitė (svorio kategorija 54 kg) ir Jovita Pudžmytė (57 kg). Jos užėmė pirmas vietas. Vydūno gimnazijos moksleivis Ignas Žemaitis (57 kg) tapo čempionu, o ten pat besimokanti Ugnė Štrapėlaitė (66 kg) iškovojo sidabro medalį.

Suaugusiųjų varžybose trečias vietas užėmė Modestas Stungys (75 kg) ir treneris Tomas Olberkis (+92 kg). Tomas į ringą lipo nepaisydamas peties skausmo. Trauma nebeleido tęsti kovą ir Tomas tenkinosi bronzos medaliu.

Žaibiškai surengto vaikų turnyro nugalėtojais tapo šilutiškiai Elijus Barcevičius (34 kg) ir Ignas Štrapėla (45 kg), Ugnės Štrapėlaitės brolis. Vasario 6-10 dienomis Panevėžyje vyks Lietuvos jaunimo bokso čempionatas. Ten ketina kovoti 8 šilutiškiai.

Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionato Kėdainiuose prizininkai šilutiškiai (iš kairės) treneris Vincas Murauskas, Modestas Stungys, Ignas Štrapėla, Urtė Štrapėlaitė, Elijus Barcevičius, Jovita Pudžmytė, Augustė Vaičiūnaitė, Tomas Olberkis ir (antroje eilėje) Ignas Žemaitis, Urtė Štrapėlaitė.