Šilutės dziudo kovotojams – dzūkų medaliai

2024-05-16
Šilutės U-18 komanda, kovojusi Alytuje (iš kairės): Ignas Krilauskas, Šarūnas Jotkus, Jonas Kochtovas, Justas Vyšniauskas, Domas Plikšnys ir Kajus Juknius.
Alytuje gegužės 4 dieną vykusiame dziudo turnyre šilutiškiai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 5 medalius.

Alytuje varžėsi dviejų amžiaus grupių sportininkai: vaikai ir aštuoniolikmečiai (U-18). Vaikai kovojo iki pietų, vyresnieji – popiet. Vaikų amžiaus grupės varžybose nenugalimas buvo Eljotas Zaremba, tapęs čempionu. Tarp U-18 amžiaus kovotojų čempiono titulą pelnė Justas Vyšniauskas, antrą vietą užėmė Jonas Kochtovas, trečiąsias – Kajus Juknius ir Domas Plikšnys. Kitiems šilutiškiams prasibrauti į prizininkus nepavyko, bet tai nereiškia, kad taip bus ir sekantį kartą. Dziudo kovotojai moka kaupti patirtį ir daryti išvadas.