Pamario lengvaatlečiai – Klaipėdos čempionato čempionai ir prizininkai

2024-06-17
Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių rinktinė sėkmingai pasirodė Klaipėdos čempionate (iš kairės): Regimantas Leikus, Mantas Budrikas, Agnė Naruševičiūtė, Džiuga Sidaravičiūtė, Elinga Simaitytė, Vytautė Vasiljevaitė, trenerė Lina Leikuvienė, (priekyje) Paulius Gužauskas ir Mykolas Nausėdas.
Klaipėdos lengvosios atletikos jaunučių (14-15 m.) ir jaunių (16-17 m.) atvirame čempionate pergalių prisiskabė ir Šilutės sporto mokyklos (treneriai Lina Leikuvienė, Audrius Urmulevičius) auklėtiniai. Tarp jaunučių net po dvi rungtis laimėjo bėgikai Agnė Naruševičiūtė ir Mantas Budrikas, trišuolio čempionu tapo švėkšniškis Mindaugas Urmulevičius, dvi antras vietas užėmė vidutinių nuotolių bėgikė Elinga Simaitytė, o tarp jaunių nugalėtojų vardus iškovojo Regimantas Leikus (trišuolis) ir bėgikė Džiuga Sidaravičiūtė.

Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Jurbarko, Palangos, Pagėgių, Šilutės, Švėkšnos lengvaatlečiai varžėsi gegužės 30-31 dienomis. Tarp jaunučių 100 metrų barjerinį bėgimą greičiausiai bėgo šilutiškė Agnė Naruševičiūtę. Jo laikas – 16,37 s. Antra finišavo Jogilė Paulauskaitė (Telšiai) – 17,06 s. Agnė laimėjo ir 300 metrų barjerinio bėgimo rungtį, įveikusi distanciją per 51,03 s. Ji aplenkė 2-3 vietas užėmusias Agnę Kryževičiūtę (Šiauliai) ir Milaną Herasymenko (Klaipėda) – 51,38 ir 51,38 s. Mantas Budrikas buvo nepralenkiamas bėgdamas 800 ir 1500 m. Trumpesnį nuotolį Mantas nubėgo per 2:19,38 min., ilgesnį – per 4:40,20 min. 1500 m. bėgime antras finišavo pagėgiškis Danielius Puodžiūnas (trenerė Alvyra Jankantienė) – 4:41,44 min. 800 m. bėgime 4-ą vietą užėmė švėkšniškis Lukas Zuikauskas – 2:26,15 min., 7-as liko šilutiškis Paulius Gužauskas – 2:42,61 min. Du antros vietos apdovanojimus pelnė Elinga Simaitytė: finišavo antra bėgdama 800 ir 1500 m. Jos rezultatai – 2:47,83 ir 5:36,37 min. Trišuolio varžybose švėkšniškis Mindaugas Urmulevičius nušoko 10,42 m. – pirma vieta. Ieties metimo varžybose Mindaugas 600 g įrankį nuskraidino 32,50 m. – 4-a vieta. Beata Agintaitė 400 g ietį nusviedė 24,95 m. – 2-a vieta. Trečią vietą užėmė treniruočių draugė Eda Bendžiūtė – 21,33 m. Čempionės Gabijos Venckutės (Klaipėda) rezultatas – 28,40 m. Šuolio į tolį varžybose šeštas liko šilutiškis Mykolas Nausėdas – 4,60 m.

Jaunių varžybose ypač pasižymėjo Regimantas Leikus ir Džiuga Sidaravičiūtė, užėmę po dvi prizines vietas. Regimantas laimėjo trišuolio rungtį. Ketvirtu bandymu jis nušoko 12,15 m – čempioniškas šuolis. 2-3 vietas užėmė Klaipėdos sportininkai. Šuolio į tolį varžybose R. Leikus iškovojo antros vietos apdovanojimą – 5,85 m. Nugalėtojo klaipėdiečio Karolio Lapinsko rezultatas – 6,43 m. Džiuga Sidaravičiūtė greičiausiai bėgo 800 m – 2:4338 min. Antra finišavo Vytautė Vasiljevaitė – 2:47,57 min. Džiugą ir Vytautę treniruoja L. Leikuvienė. 1 500 m bėgime D. Sidaravičiūtė atbėgo trečia – 5:32,14 min. V. Vasiljevaitė užėmė 5-ą vietą – 5:48,56 min. Pirma finišavo Evita Stelingytė (Klaipėda) – 5:24,02 min. Klaipėdos lengvosios atletikos jaunučių ir jaunių čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 14 apdovanojimų.