Šokių konkurse – „Atėnės" merginos tapo geriausiomis Lietuvoje

2015-04-21, „Šilokarčemos“ informacija
Jauniausiųjų grupėje su šokiu „Disko vakarėlis
Jauniausiųjų grupėje su šokiu „Disko vakarėlis" merginos tapo čempionėmis.
Žavios ir energingos Šilutės sporto klubo „Atėnės" merginos ir vėl džiugina pergalėmis. Balandžio 11 dieną jau 12 kartą  Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vykusiame  populiaraus vaikų ir jaunimo šokio festivalyje  „Ant stogo" pasirodė 80 grupių – per 1 000 jaunųjų šokėjų iš visos Lietuvos.

Festivalis neriboja šokio žanrų ir stilių, kompozicijos nuo šiuolaikinių ir gatvės šokio iki klasikinio baleto. Konkurse dalyviams suteikiama visiška laisvė atskleisti savo kūrybingumą ir įgūdžius. Festivalio dalyviai (4–19 m.) varžėsi  skirtingose amžiaus grupėse.

Šilutiškės šokėjos varžėsi trijose amžiaus grupėse ir visose iškovojo prizines vietas.

Šilutės sporto klubo „Atėnė" merginos vaikų grupėje su šokiu „Disko vakarėlis“ tapo čempionėmis (trenerė Inga Mikutytė), moksleivių grupėje su šokiu „Pinigai, pinigai“ iškovojo antrąją vietą (trenerė I. Mikutytė). Vyriausioji 15–19 metų grupė su šokiu „Tau“ tapo geriausiomis ir iškovojo pirmąją vietą (trenerė I. Mikutytė).

15–19 metų grupėje šokančios merginos  su šokiu  „TauJauniausiųjų grupėje su šokiu „Disko vakarėlis