Dziudo savaitgalio rezultatai

2015-04-30, „Šilokarčemos“ informacija
Maskvoje,  tarptautiniame turnyre „Pavasario viltys 2015“, Edvardas Salgalec iškovojo sidabrą.
Maskvoje, tarptautiniame turnyre „Pavasario viltys 2015“, Edvardas Salgalec iškovojo sidabrą.
Praėjusį ir šį savaitgalį tradiciškai Šilutės dziudo atstovai nesnaudė. Tiek mažieji, tiek didieji tatamio kovotojai dalyvavo įvairiuose turnyruose ir namo parvežė ne vieną apdovanojimą.

Šakiuose mažasis tatamio kovotojas tapo čempionu

Balandžio 25 dieną Šakiuose,  dziudo turnyre „Pirma kova", dalyvavo Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ mažieji sportininkai. Čia geriausiai sekėsi Mažvydui Žemaitaičiui, kuris savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą. Antrąsias vietas užėmė savo svorio kategorijose Aras Plikšnys ir Mantas Sungaila. Trečiąsias vietas iškovojo Domas Plikšnys ir Nojus Kungys.

Rusijoje E. Sagalec finale įveikė šeimininkas

Maskvoje (Rusija) vyresnieji klubo nariai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre „Pavasario viltys 2015". Tarptautiniame turnyre, kuris sukvietė sportininkus iš 12 pasaulio šalių, dalyvavo per 700 dziudo atstovų. Geriausiai tarp šilutiškių sekėsi Edvardui Sagalec, kuris tik finale nežymiai nusileido sportininkui iš Stavropolio (Rusija) ir užėmė antrąją vietą. Visi kiti Ernestas Sagalec, Dominykas Šatkus ir Rokas Šadevičius iškovojo po tris pergales, o  ketvirtas kovas pralaimėjo.

Kaune absoliučios svorio kategorijos čempionu tapo Mantas Sungaila

Balandžio 18 dieną Kaune vyko vaikų dziudo turnyras, kuriame dalyvavo mažieji dziudoistai iš įvairių Lietuvos miestų.

Į šį turnyrą atvyko 12 Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ sportininkų. Geriausiai sekėsi Mantui Sungailai. Jis įveikė visus savo varžovus ir tapo apsoliučios svorio kategorijos nugalėtoju. Trečiąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Nojus Kungys, Domas Plikšnys, Arnas Naujokas ir Augustinas Goberis. Turnyro organizatoriai apdovanojo ir penktųjų vietų laimėtojus, nes jiems pritrūko tik vieno žingsnio iki medalio. Penktąsias vietas užėmė Žygimantas Augustas, Nedas Jurkevičius, Mantas Girčius, Pijus Jogminas, Emilis Stanys, Mažvydas Žemaitaitis ir Aras Plikšnys.