FK „Šilutė” įveikė „Baltiją“ ir „uždarė” futbolo sezoną

2014-10-14, Indrė Vaitkuvienė
„Šilutė“ užgulė „Baltijos“ vartus – laimėjo rezultatu 9:2.
Spalio 11 d, šeštadienį, centriniame miesto stadione sužaistos paskutinės Lietuvos futbolo federacijos I lygos rungtynės tarp „Šilutės" ir „Baltijos" vienuolikių. Puikus sezono uždarymas – „Šilutė" rezultatu 9:2 šiais metais užbaigė futbolo kovas.

Šilutiškiai  baigė kovas I lygoje įveikdami „Baltijos" klubą rezultatu 9:2. Jau 5 minutę D. Paldauskas išvedė šeimininkus į priekį, o vėliau I  rungtynių kėlinyje įvarčiai pasipylė lyg iš gausybės rago: 8 minutę įvartį įmušė A. Skurdelis, 38 min. – S. Juška, 41 min. iš 11 metrų baudinio pirmąjį įvartį sezone realizavo komandos vartininkas L. Valius, 43 min. antrąjį savo įvartį komandai dovanojo A. Skurdelis, po minutės dar vieną D. Paldauskas. Pirmoji rungtynių dalis baigėsi „sausu“ rezultatu „Baltijos“ nenaudai 6:0.

Antrajame kėliny D. Lukošius dar dukart taikliai smūgiavo į varžovų vartus (60 ir 88 min.). 73 min. „Baltijos“ žaidėjas L. Bratkauskas rezultatą bandė švelninti. Komandos kolega D. Milonaitis 81 min. skirtumą sumažino iki 6 įvarčių (8:2). Tačiau besibaigiant rungtynių laikui 90 min. šilutiškis D. Lukošius neišvengiamą lemtį rezultatu 9:2 užtvirtino. „Šilutė“ šventė paskutiniąją sezono pergalę.

Šį futbolo sezoną „Šilutė“ tarp 13 komandų turnyrinėje lentelėje su 30 taškų rikiuojasi 10 vietoje.