„Šilutės“ ir „Palangos“ susitikime – lygiosios

2015-06-02, „Šilokarčemos“ informacija
Kovoje dėl kamuolio žiūrovai išvydo ne vieną gražų momentą.
Lietuvos futbolo federacijos dešimtajame ture, gegužės paskutinį šeštadienį,  lygiosiomis  1:1 (1:0) sužaidė   aikštės šeimininkas „Šilutė“ (treneris Svajūnas Česnulis) ir svečiai iš pajūrio  Palangos „Palanga“ vienuolikės.

Jėgos buvo lygios

Pirmojo įvarčio teko laukti daugiau nei pusę kėlinio, kai pirmą sėkmingą ataką surengė šeimininkai ir atakos smaigalyje atsidūręs Maksimas Lukaševičius (Maksim Lukashevich) išvedė šeimininkus į priekį – 1:0. Pirmoje rungtynių pusėje palangiškiai taip pat turėjo galimybių pelnyti įvartį, tačiau sunkiai sekėsi pramušti šilutiškių vartų sargą. Pasibaigus pirmajam kėliniui priekyje ir toliau buvo „Šilutė“ – 1:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko apylygis žaidimas bei įnirtinga kova. Geležinę gynybą demonstravusioms ekipoms sunkiai sekėsi kurti sėkmingas progas. 79-ąją minutę pirmą rezultatyvią savo ataką surengė ir „Palanga“, o įvarčio autoriumi tapo Edgaras Ditmonas – 1:1. Per likusį rungtynių laiką nė vienai iš ekipų nepavyko išsiveržti į priekį ir reikėjo tenkintis lygiosiomis – 1:1.

Rungtynių statistika

Įvarčiai: 37 min. Maksim Lukashevich (1:0), 79 min. Edgaras Ditmonas (1:1).

Įspėjimai: 22 min. Lukas Konaverskis – geltona kortelė („Šilutė).

Kovoje dėl kamuolio žiūrovai išvydo ne vieną gražų momentą.Maksim Lukashevich yra daugiausiai įvarčių pelnęs „Šilutės“ žaidėjas.