M. Lukaševičius ir toliau „Šilutę“ veda į pergales

2015-07-14, „Šilokarčemos“ informacija
Šilutiškių  džiaugsmas po pirmojo ir vienintelio tądien M. Lukaševičiaus įvarčio.
Šilutiškių džiaugsmas po pirmojo ir vienintelio tądien M. Lukaševičiaus įvarčio.
LFF pirmos lygos aštuonioliktajame ture pergalę namuose šventė „Šilutės“ ekipa, kuri rezultatu 1:0 (1:0) palaužė FBK „Kauno“ futbolininkus. Vienintelį įvartį tądien į varžovų vartus taikliai pasiuntė legionierius Maksimas Lukaševičius. Turnyrinėje lentelėje pamario atstovai su 23 taškais yra dešimtoje vietoje ir tik per  vieną vietą su 20 turnyrinių taškų lenkia savo varžovus FK „Kauną“.

Susitikimas su laikinosios sostinės ekipa šiame sezone šilutiškiams buvo jau antrasis. Išvykoje pirmojo rato 1-ajame ture šių ekipų rungtynės  baigėsi  nerezultatyviai (0:0). Tačiau antrasis susitikimas tarp šių ekipų jau nuo pirmųjų rungtynių minučių atrodė bus įdomus. Šilutiškiai puolė rengti greitas atakas, kurių kulminacija  –  jau penktą rungtynių minutę įvartis. Po „Šilutės" kapitono Edgaro Lukoševičiaus (Nr. 14) tolimo perdavimo taiklų smūgį į varžovų vartus realizavo legionierius baltarusis M. Lukaševičius ir išvedė „Šilutę“ į priekį – 1:0. Po sėkmingo įvarčio šilutiškių vienuolikė džiūgavo ir aktyviai toliau bandė pulti svečių vartus. Tiesa, kauniečiai pirmoje rungtynių dalyje progų pasižymėti turėjo taip pat, tačiau šeimininkai sėkmingai gynė savo vartus ir sugebėjo po pirmojo kėlinio išlaikyti turėtą persvarą – 1:0.

Antroje rungtynių dalyje iniciatyvą aikštėje  perėmė svečiai bandydami kurti greitas atakas ir kuo greičiau lyginti rezultatą, bet šilutiškiai sėkmingai gindami vartus išlaikė turėtą persvarą. Per antrąjį kėlinį sėkmingų progų nepavyko surengti nė vienai komandai, todėl rezultatas nebuvo nei išlygintas, nei padidintas šeimininkų. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Šilutės“ pergalę prieš FBK „Kauną“ rezultatu 1:0. „Šilutei“ tai buvo antroji pergalė iš eilės ir  septintoji pirmenybėse.

Kitas rungtynes komanda „Šilutė" namų stadione žais liepos 28 d. 18.00 val.

Rungtynių statistika

„Šilutė“ – FBK „Kaunas“ 1:0 (1:0).

Įvarčiai: 5 min. M. Lukaševičius (1:0).

Įspėjimai: 32 min. Tomas  Čeliauskas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 41 min. Andrius Petraška – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 42 min. Simonas Babilius – geltona kortelė („Šilutė“), 57 min. Tadas Kazlauskas – geltona kortelė („Šilutė“), 66 min. Simoras Savukynas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 68 min. Laimonas Vaitekaitis – geltona kortelė (FBK („Kaunas“), 71 min. Tomas Rakauskas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“).

Vienintelio įvarčio autorius -  M. Lukaševičius.Šilutiškių  džiaugsmas po pirmojo ir vienintelio tądien M. Lukaševičiaus įvarčio.Komandos kapitono E. Lukoševičiaus  (Nr. 14) tolimas kamuolio perdavimas legionieriui buvo tikslus ir „Šilutė