Dviem medaliais pasipuošė Šilutės irkluotojai

2015-09-15, „Šilokarčemos“ informacija
Martynas Narevičius, Tomas Jurkevičius, Heraldas Kairys ir Ramunė Pažereckaitė.
Jaunieji šilutiškiai baidarininkai dalyvavo Skuodo rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse. Pamario kraštui atstovavo aštuoni Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Nedas Bartušis). Į kovas vandenyje stojo ir  Skuodo, Klaipėdos, Plungės baidarininkai.

Vienviete ir dviviete baidare plaukę sportininkai iškovojo  medalius

Šilutiškis Heraldas Kairys (gim. 2003 m.) vienviete baidare savo amžiaus grupėje aplenkė visus savo varžovus ir iškovojo čempiono medalį. Toje pačioje amžiaus grupėje iškart po Heraldo finišą kirto komandos draugas Martynas Narevičius, jam atiteko sidabras. Šie du vaikinai ne tik puikiai pasirodė vienviečių baidarių rungtyje. Vaikinams puikiai sekėsi ir komandoje. Vaikinai dviviete baidare  200 m distanciją įveikė antri ir pasipuošė sidabro medaliu.

Vienviete baidare 200 m nuotolį plaukęs Tomas Jurkevičius savo amžiaus grupėje (gim. 1999 m.) taip pat pasirodė geriausiai ir pasipuošė aukso medaliu.

Tradicinė rungtis

Šių sporto varžybų jau tradicine rungtis yra tapusi plaukimas baidare mišrioje komandoje, tai yra vaikinas su mergina. Šioje rungtyje dalyvavo Tomas Jurkevičius ir Ramunė Pažereckaitė. Baidarininkai finišą kirto antri ir iškovojo sidabrą.