Nesėkmių ruože įklimpusi krepšinio komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą

2015-10-21, „Šilokarčemos“ informacija
Deividas Kumelis – vienas iš trijų naudingiausių komandos žaidėjų, pridėjusių  11 taškų.
Deividas Kumelis – vienas iš trijų naudingiausių komandos žaidėjų, pridėjusių 11 taškų.
Šilutės „Šilutė“ ir toliau klumpa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Vyriausiojo trenerio Petro Joniko vedama komanda išvykoje ir namuose patyrė po pralaimėjimą. Ši komanda šiame sezone patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.

„Šilutę“ išvykoje įveikė aikštės šeimininkai „Rasai“

Pasipildžiusi „Rasų“ komanda žaidėju, iš Vilniaus „Lietuvos ryto“ persikėlusiu Edvinu Šeškumi įjungė aukštą pavarą ir įrodė pranašumą prieš „Šilutę“ (99:85).

Pasibaigus pirmajam rungtynių ketvirčiui rezultatas buvo lygus (45:45), tačiau trečiajame kėliny „Rasai“ įjungė penktą pavarą ir pabėgo į priekį 83:61. „Šilutė“ bandė vytis varžovus, tačiau nesėkmingai. „Rasai“ 98:95 sudavė  antausį „Šilutei“, kuri patyrė antrąjį iš eilės pralaimėjimą.

Naudingiausi „Šilutės“ žaidėjai rungtynėse: Tomas Lekūnas ir Darius Kibildis - po 18 taškų, Ignas Vaitkus - 16 taškų, Deividas Kumelis - 10 taškų.

Šakių „Vytis“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis išplėšė pergalę iš „Šilutės“

Trečiasis pralaimėjimas Šilutės „Šilutei“ - taip baigėsi namų aikštėje susitikimas su Šakių „Vyčio“ komanda. Savo sirgalių akivaizdoje „Šilutė“ iki pat rungtynių pabaigos koja kojon ėjo su varžovais, bet paskutinėmis sekundėmis suklupo ir patyrė trečiąją nesėkmę tik vieno taško skirtumu  - 70:71.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis šilutiškiai įkrito į duobę, o „Vytis“ dviejų minučių atkarpą laimėjo 0:11. Pirmuosius taškus „Šilutei“ pelnė Tomas Lekūnas trečiąją minutę. Pirmąjį susitikimo ketvirtį „Rasai“ laimėjo  18-21.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo su 4 taškų deficitu (40:44). Tačiau trisdešimtąją minutę po „Vyčio“  žaidėjo Dovydo Rediko taiklių taškų varžovai išsiveržė gerokai į priekį - 50:65.

Ketvirtąjį kėlinį „Šilutės“ krepšį atidarė Ignas Vaitkus taikliu tritaškiu - 61:69. Vėliau baudos metimu skirtumą sumažino ir Tomas Lekūnas. 34 minutę šilutiškiai deficitą sumažino iki vieno taško - 68:69. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 13 sekundžių vieno taško deficitas vis dar buvo „Šilutės“ pusėje, tačiau paskutinės atakos metu kamuolys - šeimininkų rankose, o ir laiko užtektinai sėkmingai ją užbaigti. Deja, keistas sąmyšis aikštelėje ir neužbaigtas Tomo Lekūno paskutinis metimas netikslus – „Šilutė“ suklupo ir padovanojo „Vyčiui“ trečiąją iš eilės pergalę, o pati patyrė trečiąjį iš eilės pralaimėjimą minimaliu taškų skirtumu 70:71.

Rungtynėse daugiausiai taškų komandai pelnė Edvinas Alundaris – 16, Tomas Lekūnas – 15, Deividas Kumelis – 11.