Iš turnyrų - tik su medaliais

2015-11-24, „Šilokarčemos“ informacija
Slovėnijoje tarp 600 sportininkų iš 28 valstybių šilutiškiai iškovojo čempiono vardą.
Du lapkričio savaitgaliai Šilutės dziudo atstovamas buvo itin aktyvūs – suspėta dalyvauti tarptautiniame turnyre Slovėnijoje bei tarptautinėse varžybose Panevėžyje. Puikūs šilutiškių  sportiniai rezultatai, kurie nušluostė nosį ne vienam varžovui.

Į tartautinį dziudo turnyrą, kuris surengtas Slovėnijoje, atvyko daugiau nei 600 sportininkų net iš 28 pasaulio valstybių. Tarp jų ir iš Lietuvos - Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.

Svorio kategorijoje iki 66 kg puikų fizinį pasiruošimą ir techninius įgūdžius pademostravo Edvardas Sagalec. Sportininkas laimėjo visas iš eilės vykusias kovas ir ankščiau laiko, niekam neabejojant jo pergale, pateko į finalą. Čia, įveikęs Slovakijos sportininką, tapo čempionu. Edvardas buvo apdovanotas specialiu prizu už gerą techniką.

Svorio kategorijoje iki 60 kg trečią vietą iškovojo brolis Ernestas, nežymiai nusileidęs finalininkui iš Moldavijos.

Dominykui Šatkui po pralaimėtos pirmos kovos teko pasitraukti iš turnyro. Jis vyko gražiame Slovėnijos miestelyje Slovėnij Gradec tarp įspūdingo grožio kalnų, kuriuose įrengtos slidinėjimo bazės.

Sportinė kova „Žemaičių žvėrių” komandoje

Šį šeštadienį Panevėžyje organizuotos Tarptautinės komandinės  dziudo taurės varžybos, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Komandas sudarė 7-ių svorio kategorijų sportininkai. Turnyre dalyvavo devynios komandos iš Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės dziudo klubo auklėtiniai susijungė su Plungės sportininkais ir sudarė jungtinę komandą pavadinimu „Žemaičių žvėrys“.

Pirmiausia kovojo jaunučių amžiaus komandos. Jaunučiai Uosis Knapkis ir Matas Gerulskis, nugalėję savo pogrupyje visas komandas, finale susitiko su Latvijos komanda ir, deja, pralaimėjo rezultatu 5:2.

Jaunių amžiaus komandai  lygių nebuvo. Ernestas Sagalec, Edvardas Sagalec, Dominykas Šatkus ir  Uosis Knapkis svorio kategorijoje iki 46 kg kovojo abiejose amžiaus grupėse ir pasipuošė II ir I vietos medaliais.

Be imtynių Panevėžio sporto gimnazijos manieže sportininkai turėjo galimybę išvysti ir  kariškius, kurie rodė savo ginkluotę. Karių ekipiruotę, ginklus, optinius prietaisus sportininkai  galėjo pačiupinėti savo rankomis.