LFF drausmės komitetas pradėjo tyrimą dėl „Šilutės“ ir „Šilo“ rungtynių

2016-05-31, Indrė TALIŪTĖ
Po baudinių serijos šilutiškiai laimėjo 4:3 ir pateko į kitą LFF taurės etapą.
Šią savaitę skandalingai nuaidėjo futbolo rungtynės tarp „Šilutės“ ir „Šilo” vienuolikių - po to, kai į viešumą išlindo varžovų bandymai realizuoti įvarčius nuo baudinių linijos. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro 2-ojo etapo rungtynės, kuriose Kazlų Rūdos „Šilas“ po kontraversiškos baudinių serijos nusileido „Šilutės“ komandai, sulaukė ir LFF drausmės komiteto dėmesio.

Komandų akistata įvyko antradienio vakare Šilutės  aikštėje. Šiame susitikime nei per pagrindinį rungtynių laiką, nei jas pratęsus nugalėtojas nepaaiškėjo. Jų metu nė vienai komandai įmušti įvarčių į varžovų vartus nepavyko. Tik po didelio atgarsio susilaukusių baudinių serijos šilutiškiai užsitikrino kovą kitame etape.

Pirmame kėlinyje gana žymi kamuolio kontrolės ir žaidybinė persvara buvo Kazlų Rūdos komandos pusėje, o aikštės šeimininkų mėginimai rengti atakas buvo nesunkiai „gesinami“.  Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai buvo truputį aktyvesni ir žaidimas susilygino, tačiau pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių. Pratęsimo metu realiausią progą įmušti įvartį ir nulemti rungtynių baigtį aikštės šeimininkai turėjo antrojo kėlinuko pradžioje, tačiau įvarčio vėl nepasiekta ir teko abiem komandoms mušti baudinius. Šioje serijoje sėkmė lydėjo, kaip jau minėjome, Šilutės futbolininkus. Po baudinių serijos šilutiškiai laimėjo 4:3 ir pateko į kitą LFF taurės etapą.