„Šilutės“ kraitis – septynios pergalės ir devyni pralaimėjimai

2014-11-25, Indrė VAITKUVIENĖ
N. Anglickis pridėjo 14 taškų.
Šį savaitgalį „Šilutė“ sužaidė dvejas rungtynes, po kurių į savo pergalių krepšelį įsidėjo dar vieną laimėjimą. Išvykoje nusileido  „Nafta – Uni – Akvaservis“ komandai, tačiau banguotai šiame sezone žaidžianti komanda šeštadienį reabilitavosi savų žiūrovų akivaizdoje. Pamariškiai rezultatu 95:90 nugalėjo „Vilnių“ (5/10).

„Šilutė“ namuose įveikė „Vilnių“

Pirmajame kėlinyje nežymų pranašumą įgijo vilniečiai (22:24), tačiau antrajame Arvydo Straupio auklėtiniai svečiams primetė savo tempą ir nutolo 57:43.

Trečiajame ketvirtyje daugiausia Andrew Fair dėka svečiai sumažino atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus (75:68).

Ketvirtajame ketvirtyje estafetę iš A. Fairo perėmė komandos draugai ir po V. Lukšos dvitaškio skirtumas aptirpo iki 77:73. Penki taškai komandas skyrė ir įpusėjus kėliniui (82:77). Priešpaskutinę rungtynių minutę iniciatyvos ėmėsi šilutiškis Evaldas Šaulys ir timptelėjo saviškius į priekį (91:79), bet sėkmingu žaidimu atsakė Jermaine Love ir iki kėlinio pabaigos likus 30 sekundžių sušvelnino atsilikimą 93:88. Pasinaudojęs šeimininkų klaida dvitaškį pridėjo Vitalijus Lukša (93:90), tačiau dviem taikliomis baudomis atsakė „Šilutės“ legionierius Jimmie Miles (95:90). Per likusias 2 sekundes vilniečiai stebuklo nesukūrė ir turėjo pripažinti šeimininkų pergalę.

„Šilutė“: E. Šaulys – 25 taškai (13 atk. kam.), J. Miles – 21 tšk., N. Anglickis – 14 tšk., E. Sosnovskis – 9 tšk.

„Vilnius“: J. Love – 21 taškas, A. Fair – 18 tšk., V. Lukša – 13 tšk., S. Dumbliauskas – 12 tšk.

Foto galerija

Evaldas Šaulys išlieka vienu rezultatyviausių žaidėjų komandoje.N. Anglickis pridėjo 14 taškų.Naujokas „Šilutėje“ J. Miles namų rungtynėse komandai pridėjo 21 tašką.