Pralaimėta kova su kamuoliu prieš „Šilo” futbolininkus

2016-06-14
12-ąją rungtynių minutę pirmąjį ir paskutinį įvartį į varžovų vartus nuo 11 metrų baudinių linijos tiksliai realizavo legionierius iš Baltarusijos Baskou Yauheni.
Trečiadienį šilutiškiams nesėkmingai baigėsi LFF I lygos pirmenybių XII turo rungtynės. Susitikimas su Kazlų Rūdos „Šilo” futbolininkais baigėsi įtikinama pastarųjų pergale, rezultatu 1:4.

Rungtynių pradžia buvo šiek tiek lėtoka, kamuolį daugiau kontroliavo svečiai. Tačiau neilgai trukus sėkmę patikrino šilutiškiai, pabandę smūgiuoti kamuolį galva iš kairiojo krašto, iš baudos aikštės. Deja,  kamuolys pavojingai, bet netiksliai, praskriejo pro dešinįjį Kazlų Rūdos vartų virpstą. Į šį epizodą netrukus atsakė „Šilo“ futbolininkai. 6-ąją minutę po Andriaus Urbšio pakelto kampinio, kamuoliui atšokus iš baudos aikštės į jos prieigas, galingai smūgiavo Aurimas Raginis, tačiau kamuolys prašvilpė pro vartų viršų.

Ir galų gale  pirmieji nemalonų akibrokštą patyrė „Šilo“ futbolininkai. 12-ąją minutę besiveržiantį su kamuoliu varžovą baudos aikštėje kliudė Ilya Tsyvilka, ir aikštės teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Baskou Yauheni, šilutiškiai išsiveržė į priekį. Po tokios gana netikėtos pradžios Kazlų Rūdos komanda vis daugiau didino „apsukas“, spaudama varžovus jų aikštės pusėje.

„Šilo“ komandos reikalai pradėjo taisytis nuo pirmojo kėlinio vidurio. 24-ąją minutę prasižengus „Šilutės“ komandai, atokiai nuo baudos aikštės, dešiniau nuo vartų, pro varžovų pastatytą sienelę tiksliu smūgiu į dešinį vartų kampą kamuolį pasiuntė Aurimas Raginis, tokiu būdu atstatydamas rungtynių pusiausvyrą. Po šio epizodo šilutiškiams pasidarė sunku pereiti su kamuoliu į Kazlų Rūdos komandos pusę ir žaidimas vyko daugiau jų aikštėje.

35-ąją minutę „Šilo“ futbolininkams rengiant ataką, puolant Šilutės komandos vartus, kamuolį, atsidūrusį dešiniame varžovų aikštės krašte, nedelsdamas Ilya Trachinsky aukšta trajektorija siuntė į baudos aikštę netoli vartininko aikštelės. Tą akimirką Valius Liudvikas nebuvo spėjęs tinkamai vartuose užsiimti pozicijos ir Ramūnas Mačežinskas, smūgiuodamas galva, išvedė Kazlų Rūdos komandą į priekį 2:1.

Tuo „Šilo“ atakos nesibaigė. Vos po poros minučių šilutiškiams vėl prasižengus, šįkart dešiniame krašte, kamuolį į baudos aikštę aukšta trajektorija siuntė A. Raginis. Vėl laiku ir vietoje joje buvo R. Mačežinskas, kuris smūgiuodamas galva pasiuntė kamuolį į vartus ir padidino Kazlų Rūdos komandos persvarą iki 3:1.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė. Totalus „Šilo“ dominavimas netrukus virto dar vienu įvarčiu. 51-ąją minutę, po I. Trachinsky perdavimo iš kairės varžovų baudos aikštės zonos prie pat vartininko aikštelės buvusiam apsuptam dviejų šilutiškių R. Mačežinskui, o šiam krūtine susistabdžius kamuolį ir smūgiuojant į vartus, „Šilutės“ vartininkas tegalėjo tik išimti kamuolį iš vartų tinklo. Kazlų Rūdos komandos pranašumas tapo 4:1.

Rezultatas rungtynėse daugiau nesikeitė, „Šilutės“ komanda patyrė 8-ąjį pralaimėjimą  ir turnyrinėje lentelėje yra 13-oje vietoje.

Susitikimas su Kazlų Rūdos „Šilo” futbolinkais baigėsi 1:4. Tai buvo aštuntasis „Šilutės” pralaimėjimas.Pralaimėta kova su kamuoliu prieš „Šilo” futbolininkus