Lietuvos jaunučių žaidynėse geriausiai pasirodė Justas Budrikas

2016-07-19
Lina Leikuvienė su savo auklėtiniais Jurgita Rudyte, Justu Budriku, Osvaldu Guščiumi.
Liepos 4-5 dienomis Kauno Dariaus ir Girėno stadione vyko Lietuvos jaunučių (13-14 metų) lengvosios atletikos sporto žaidynės, kuriose Šilutės sporto mokyklos garbę gynė dvylika auklėtinių. Žaidynėse iš viso dalyvavo 43 savivaldybių komandos. Šilutės sporto mokyklos komanda, kurią treniruoja Stasys Oželis ir Lina Leikuvienė, užėmė 8 vietą ir nusileido tik didmiesčių atstovams. O patys auklėtiniai gerino savo asmeninius rezultatus bei gausino apdovanojimų kraitį.

Linos Leikuvienės auklėtinis Justas Budrikas ant pakylos lipo net du kartus. Jam 3 000 m nuotolį pavyko įveikti greičiausiai (10:07,40 min.) bei iškovojo čempiono vardą, o 1 500 metrų distancijoje finišavo trečias (4:31,54 min.) ir ant pakylos lipo atsiimti bronzos medalį.

Dar viena trenerės auklėtinė Jurgita Rudytė pasipuošė sidabru, kai rutulį pavyko nustumti 12,36 m, ir iškovojo II vietą. Šioje rungtyje dalyvavo net 35 jaunutės iš visos Lietuvos. Jurgita dabar yra pakviesta į Lietuvos jaunučių rinktinę, kuri  liepos 28 dieną dalyvaus Baltijos jaunučių mače Estijoje.

Komandos draugė Kristina Bataitytė toje pačioje rutulio stūmimo rungtyje nustūmusi 10,82 m  liko penkta.

Trišuolio sektoriuje su gerokai brandesniais vaikinais varžėsi ir trečiąją vietą iškovojo Osvaldas Guščius, nušokęs 12,10 m.

Puikiais rezultatais gali pasidžiaugti ir S. Oželio auklėtiniai. Martynui Lidžiui 110 m barjeriniame bėgime pavyko iškovoti penktą vietą, šokdamas trišuolį jis buvo devintas. Gerda Bartkutė 2 000 m bėgime varžėsi su keletą metų vyresnėmis varžovėmis, bet užėmė V vietą.

L. Leikuvienės auklėtinė E. Saudargaitė 100 m barjeriniame bėgime užėmė septintą vietą, o 300 m barjeriniame bėgime - aštuntą.

Taip pat gerai pasirodė ir komandai reikiamus taškus pridėjo Jorė Lapinskaitė, Julija Baciūtė, Dija Jasaitė, Beatričė Kalvaitytė bei Roberta Petrylaitė.

Po žaidynių buvo skaičiuojami ne tik asmeniniai vaikų ir komandiniai rezultatai, bet ir vyko trenerių konkursas. Iš 177 išreitinguotų žaidynėse dalyvavusių trenerių Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneriai užėmė tikrai aukštas vietas: L. Leikuvienė – 6-ąją, S. Oželis – 19-ąją vietą.

Varžybų prizininkai bei juos paruošę treneriai buvo apdovanoti Lietuvos jaunučių varžybų medaliais ir diplomais.