„Žemaitijos ledo“ čempionate „Šilutė“ nusileido klaipėdiečiams

2014-12-09, „Šilokarčemos" informacija
 Po baudinių serijos „Šilutės“ ledo ritulininkai nusileido Klaipėdos HC „Klaipėda-2“ komandai.
Gruodžio 6-osios rytą buvo sužaistos „Žemaitijos ledo“ čempionato Mažosios taurės rungtynės tarp Šilutės „Šilutės“ ir Klaipėdos HC „Klaipėda-2“. Nuo pat pirmų rungtynių minučių abi komandos parodė, kad lengva nei vienai nebus.

Šeimininkai trečią pirmo kėlinio minutę po R. Joknio įvarčio pirmavo 1:0. Toliau vyko kova ir tik vartininkų dėka rezultatas nesikeitė. Iki antro kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę klaipėdiečiai po R. Šalajevo įvarčio rezultatą išlygino. Trečiajame kėlinyje abi komandos vis bandė rezultatą pasverti savo naudai, bet kėlinys baigėsi be įvarčių. Baudinių serija V. Gineit dėka buvo sėkmingesnė svečių komandai ir HC „Klaipėda-2" įsirašė du taškus, šeimininkams palikdama vieną tašką.

Trečiadienio vakarą taip pat buvo sužaistos paskutinės pirmo rato Didžiosios taurės rungtynės tarp taškų dar nepelniusių Plungės LRK ir nė taško dar nepraradusių Klaipėdos „Baltijos" ekipų. Kaip ir buvo galima spėti, lengvą pergalę rezultatu 1:12 šventė klaipėdiečiai. Tiesa, plungiškiai turėjo daug progų rezultato keitimui, bet tą dieną fortūna į juos buvo atsigręžusi nugara.