Kartu žaidė vaikai ir suaugusieji

2017-11-17, Turnyro Akmenėje dalyviai - skirtingo amžiaus stalo tenisininkai.

Akmenėje lapkričio 4 dieną surengtame stalo teniso turnyre žaidė skirtingų lygių mažosios raketės mėgėjai - be reitingo ir reitinguoti. Kartu varžėsi vaikai ir suaugusieji.

Iš Šilutės atvažiavo 5 sporto mokyklos auklėtiniai (treneris A. Silius) ir neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) iš Traksėdžių (vadovas J. Piekautas) 6 ugdytiniai bei keli veteranai. Tarp pastarųjų geriausiai pasirodė Z. Šikšnius, kuris prasiveržė į reitinguotų sportininkų finalą ir užėmė 7-ąją vietą. O juk žaidė ir šalies aukščiausios lygos dalyviai.

Iš sporto mokyklos auklėtinių geriausiai pasirodė K. Alkimavičiūtė. Ji moterų turnyre užėmė 4-ąją vietą. Gi berniukams (T. Venckus, V. Tubutis, R. Damulis) dar buvo per sunku prasimušti į finalą ir po atrankos varžybų pogrupiuose jie toliau tęsė kovas paguodos turnyre. Mergaičių paguodos turnyre žaidė juknaitiškė D. Ašmantaitė, sporto mokyklos auklėtinė.

NVŠ traksėdiškių vaikų amžius - 9-12 metų. Vienuolikmetis Lukas Raugevičius džiaugėsi užimta 6-ąja vieta, dviem metais jaunesnis jo brolis Jonas liko dešimtas, 9 - metis  E. Pundinas taip pat devintas, 10 - metis M. Dubickas užėmė 11-ąją vietą, 12-metis R. Pužauskas -14-as, trečiokė K. Uksaitė patenkinta tuo, kad gavo progą pažaisti su stipresnėmis varžovėmis, pažiūrėti, kaip mažąją raketę valdo jau žinomos stalo tenisininkės.