Panevėžio ringe šilutiškės pasirodė šauniau nei vaikinai

2018-03-10
Šilutės sporto mokyklos boksininkai (iš kairės): Aurimas Koroliovas, Rugilė Altaravičiūtė, treneris Vincas Murauskas, Monika Eglynaitė ir Julius Pečkys.
Lietuvos jaunimo bokso čempionate Panevėžyje čempionėmis tapo šilutiškės Rugilė Altaravičiūtė ir Monika Eglynaitė, o bronzos medalį pelnė Julius Pečkys.

Panevėžio ringe kovojo 96 vaikinai ir 20 merginų. Vaikinų svorio kategorijų – 10, merginų – 7. Šilutę atstovavo 5 sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Vincas Murauskas). Mūsų merginos šį kartą pasirodė geriau nei vaikinai. Čempionės titulą apgynė I gimnazijos moksleivė Rugilė Altaravičiūtė (svorio kategorija iki 54 kg). Finale jai užteko vieno raundo, kad nugalėtų Kauno atstovę Ievą Budėnaitę. Tarp boksininkių, sveriančių iki 64 kg, pasižymėjo Monika Eglynaitė. Ji savo varžovę iš Kalvarijos Elizą Mickevičiūtę taip pat įveikė dar pirmajame raunde. Nepasisekė pernykštei čempionei Gabrielei Bagdonaitei (69 kg). Ji pusfinalyje pralaimėjo būsimajai čempionei Erikai Kietytei (Panevėžio raj.). Po du aukso medalius pelnė Šilutės ir Vilniaus merginos.

Į pusfinalį iškopęs Julius Pečkys (64 kg) pralaimėjo pajėgiam kauniečiui, pernykščiam Europos čempionato prizininkui Romanui Kudriavecui (Kaunas). Julius tenkinosi bronzos medaliu. Be apdovanojimo liko Aurimas Koroliovas (60 kg). Aurimas turėjo sunkią kovą su šalies čempionu. Pirmuosius du raundus nesugebėjo susikaupti, trečiajame raunde atsigavo, tačiau  kovą pralaimėjo. Vaikinų ringe net 5 aukso medalius iškovojo Kauno boksininkai.