Lengvaatlečiai sėkmingai varžėsi Klaipėdoje

2018-04-28
Šilutės jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos rinktinė, sėkmingai pasirodžiusi „Žemaitijos taurės“ finalinėse varžybose uostamiestyje.
Vaikų, jaunučių ir jaunių „Žemaitijos taurės“ lengvosios atletikos finalinėse varžybose Klaipėdoje puikiai pasirodė šilutiškiai, iškovoję iš viso 14 prizinių vietų.

Vaikų varžybose III vietų taures iškovojo bėgikės Rugilė Inokaitytė ir Goda Šiaudvytytė. Rugilė bėgo 60 metrų, Goda - 600 m. Jaunučių 60 m barjerinį bėgimą laimėjo Nojus Gailiūnas, 4 kg rutulį toliausiai nustūmė Marius Rudzevičius. Jaunė Emilija Saudargaitė, bėgusi 60 m barjerinį bėgimą, finišavo trečia. Tą pačią distanciją bėgę Martynas Lidžius ir Mantas Stankus užėmė II-III vietas. 1000 m bėgimo čempionu tapo Justas Budrikas (jaunių grupė), o Paulius Gudaitis finišavo trečias. Tarp merginų šioje distancijoje III vietą užėmė Julija Baciūtė. Trišuolio rungtis – šilutiškių „arkliukas“. I vietą užėmė Osvaldas Gusčius, II – Tautvydas Bartkus, III – Beatričė Kalvaitytė. Rutulio stūmimo (3 kg) varžybose nugalėjo Kristina Bataitytė, aplenkusi visas 8 varžoves. „Žemaitijos taurės“ varžyboms pamariškius ruošė Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneriai L. Leikuvienė, S. Oželis ir Vilkyčių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas B. Mulskis.