„Šilutė" pralaimėjo antrą kartą iš eilės

2015-01-13, „Šilokarčemos" informacija
Komandos naujokas Marius Kasiulis (Nr. 30), tituluojamas kaip žaidėjas, turintis snaiperio savybių, jų taip ir nepademonstravo. Žaidėjas namų aikštelėje praleidęs 24 minutes nepelnė nė vieno taško.
 „Šilutei" (tren. Petras Jonikas) naujaisiais metais dar teks palaukti pergalės. Šilutiškiai išvykoje penktadienio vakarą 64:85  (28-15; 22-23, 20-13, 15:13) nusileido Vilniaus „Perlo-MRU" krepšininkams, o kitą dieną namų aikštelėje pasitiko Kauno „Žalgiris-2" komandą, kuriems rungtynių pabaiga ir tapo džiugesnė 74:84. Šiais dviem susitikimais baigėsi pirmasis NKL reguliariojo sezono etapas. Keturiolika lygos komandų bus suskirstytos į dvi grupes.

„Šilutė" su 9 pergalėmis ir 17 pralaimėjimų pateko į silpnesnę grupę ir antrajame etape, dviejų ratų sistema, varžysis su Joniškio „Delikatesas" (13/13), „Palanga" (13/13), Kauno „Žalgiris-2" (12/14), Raseinių „Rasai" (11/15), „Vilniaus" (6/20) ir Kauno „Jazz-Diremta" (4/22) komandomis. Antrojo etapo kovos prasidės jau šį savaitgalį.

„Žalgiris-2" šilutiškius pasiuntė į „duobę" paskutiniame kėliny

Šeštadienio rungtynių pradžioje su Kauno „Žalgirio" dubleriais, aikštės iniciatyva priklausė šilutiškiams. „Šilutė" per pirmąjį kėlinį įgijo trapų pranašumą (19:14). Antrajame kėlinuke kauniečiams taip ir nepavyko perimti iniciatyvos. Apie 13 minutę „Šilutė" tarsi pajuto spurtą ir rinko taškus į savo krepšį. Iki prasidedant pertraukai taškų skirtumas šoktelėjo iki 14 taškų (41:27).

Po pertraukos „Žalgiris-2" bandė švelninti skirtumą tolimais metimais ir tai jiems pavyko. Po K. Žemaičio ir R. Minioto taiklių tritaškių deficitas sumažėjo iki 6 taškų (45:39). Negana to, K. Januška (Šilutė), bandydamas pelnyti taškus, gavo bloką nuo M. Sajaus („Žagiris-2"), kuris netrukus pats pelnė du taškus. Atrodė, kad po pertraukos svečiai surado kelią šilutiškių krepšinio link. 26 minutę „Šilutė" po E. Šaulio gautos techninės pražangos liko žalgiriečiams už nugaros 49:53.  Netrukus į varžovų krepšį D. Pukis (Šilutė) du kartus  iš eilės pasiuntė taiklius tritaškius ir rezultatą išlygino 53:53. Einant paskutinėms kėlinio minutėms abi komandos bandė „krapštyti" taškus ir prieš lemiamą susitikimo dalį situacija tapo komplikuota abiem komandoms – „Žalgiris-2" turėjo vos 5 taškų pranašumą (53:68).

Ketvirtajame kėliny šilutiškiai bandė kilti į lemiamą šturmą, tačiau pirmieji nesėkmingi D. Pukio, vėliau K. Jonuškos bandymai pelnyti taškus nepasiekė rezultato, o varžovai taikliai metė baudos metimus. Nors bandymų atkurti intrigą buvo, tačiau „Šilutę" galutinai sužlugdė klaidos: E. Šaulys, D. Pukis, E. Sosnovkis, M. Kasiulis dar nepasibaigus ketvirtojo  kėlinio laikui buvo priversti palikti aikštelę, mat buvo surinkę po 5 asmenines pražangas. Tądien „Šilutė" antrąkart iš eilės buvo priversta kapituliuoti 74:84.

„Šilutė": E. Šaulys (18 tašk.), K. Jonuška (12 tašk.), E. Sosnovkis (12 tašk.), D. Pukis (11 tašk.), D. Matutis (11 tašk.), N. Anglickis (9 tašk.), E. Alundaris (1 tašk.).

Komandos naujokas Marius Kasiulis (Nr. 30), tituluojamas kaip žaidėjas, turintis snaiperio savybių, jų taip ir nepademonstravo. Žaidėjas namų aikštelėje praleidęs 24 minutes nepelnė nė vieno taško.Naujajam komandos treneriui Petrui Jonikui startas komandoje nebuvo sėkmingas – dvi iš dviejų rungtynių baigėsi pralaimėjimu.Puikiai žaidęs rungtynėse su žalgiriečiais E. Šaulys komandai pelnė 18 taškų.Komandoje paskutines rungtynes žaidęs N. Anglickis pelnė tik 9 taškus.D. Pukis šeštadienio rungtynes žaidė švęsdamas savo 23-iąjį gimtadienį.