Pasvalio ringe meistriškumą demonstravo rajonų boksininkai

2018-05-01
Šilutės sporto mokyklos boksininkai jauniai, kovoję Pasvalio ringe (iš kairės): A. Auškelis, S. Kiminius, R. Kiminius, M. Užkuraitis, D. Liutkus, treneris V. Murauskas, G. Lozoraitytė ir E. Marcinkutė.
Pasvalyje balandžio 5-7 dienomis vyko šalies rajonų jaunių (15-16 m.) bokso čempionatas. Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai iškovojo 3 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Ringe pirštines surėmė Biržų, Pasvalio, Palangos, Panevėžio rajono, Jonavos, Kretingos, Kalvarijos, Kėdainių, Radviliškio, Tauragės, Telšių ir Šilutės kovotojai. Tarp lengvo svorio sportininkų šilutiškis Simas Kiminius (sv. kt. iki 48 kg) finale pralaimėjo pasvaliečiui Arnui Kazakevičiui ir pelnė sidabro medalį. Simo brolis Rimas (54 kg) užėmė III vietą. Šilutiškis Markas Užkuraitis (57 kg) finale įveikė tauragiškį Martyną Bučnį. Markas apdovanotas aukso medaliu. Čempiono titulą pelnė ir Džiugas Liutkus (+80 kg).

Tarp merginų pasižymėjo šilutiškė Greta Lozoraitytė. Ji finale aiškia persvara nugalėjo Kretingos atstovę Karoliną Paulauskaitę. Gretos treniruočių draugė Emilija Marcinkutė į finalą prasiveržė, bet lemiamą kovą pralaimėjo Kamilei Aglinskaitei (Pasvalys). Emilijai atiteko sidabro medalis.